Odkurzacz - kilka pytań

Powiedzcie mi proszę, bo w odkurzaczu w menadżerze rejestru w zakładce [Zainstalowane programy] po skanowaniu do usunięcia są jakieś… zainstalowane poprawki aktualizacje windows hotfixy itp i obok opcji “Usuń” aktywna staje się też opcja “Odinstaluj” Nie wiem dlaczego i nie wiem co kliknąć czy “Usuń” czy Odinstaluj" ? A tak poza tym, to czy ten cały menadżer rejestru jak i monitor porzuconych folderów to na pewno bezpieczne narzędzia, nie usuną czegoś bardzo ważnego?? bo np. menedżer rejestru w zakładce rozszerzenia programów chce mi usunąć rozszerzenia sys, fnd, crt, cat. Z kolei monitor porzuconych folderów chce usunąć bardzo dużo… zbędnych. Ale też chce usunąć m.in. niby pusty folder ale NVIDIA Corporation, puste foldery ale foldery z moich dokumentów czyli “moje zeskanowane obrazy”, folder “my ebooks” Też np. pusty folder skypePM a to chyba ze skejpa którego używam i jakieś tam też składniki pozostałe po aktualizacji. Nie będzie draki z systemem jak to wszystko pousuwam?

Nie ma problemu, wszystkie zmiany w tym programie są odwracalne. Co do pierwszego pytania to dajesz usuń.

A czy to co napisałem można puki co usunąć? Bo odkurzacz wskazuje ze to wszystko jest nie potrzebne ale czy on wie na pewno co robi? Czy to w miarę inteligentny program … Sypnie mi się system jak pousuwam to wszystko co program zaleca do usunięcia czy raczej nie?

Zaktualizuj go do najnowszej wersji jak jeszcze tego nie robiłeś. Nie zdarzają się awarię systemu z powodu tego programu.

czyli odkurzacz jest w miarę bezpieczny czy nie? i jeszcze jedno… pytanko: czy aby odkurzacz usuwał tylko zbędne pliki to usuwanie należy poprzedzić opcją “zaznacz zalecane”? czy raporty ze skanowań i kopie bezpieczeństwa można sobie usuwać w każdej chwili czy tylko podczas deinstalacji odkurzacza? czy jak już odinstaluję odkurzacza kiedy mi już nie będzie potrzebny to czy śmieci które usunął wrócą? oraz czy będzie się on gryzł z np. glary utilities czy tuneup itp?

Z niczym sie nie gryzie, śmieci po usunięciu programu nie wracają. Zaznacz zalecane dajesz jak nie chcesz usunąć plików, które uszkodzą windę.

MobilnyZiomek , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif