Odkurzacz

Mam takie pytanie. w nim jest taki moduł: Monitor porzuconych folderów i pytanie jest takie czy jak przeskanuje kompa i usune to co on znajdzie to cos sie stanie bo program znalazł mi 824MB i w tym sa uzywane i zbedne foldery. z góry dzieki

Może byś łaskawie podał dokładniejszy opis znalezionych folderów? Chociaż to, jaką mają lokalizację, do jakiego programu prawdopodobnie należały /należą? Dyżurna Szklana kula jest w czyszczeniu i mamy problem ze zgadywaniem :wink:

PS. Wiesz co to jest interpunkcja?

a wiec znalezione/uzywane to sa miedzy innymi :GIGABYTE,HP,MOZILLA,AVAST,DEAMON,NEOSTRADA,REALTEK A zbedne:PUNKT PRZYWRACANIA,NTUNINSTALLKB954600.NT SERVICE PACK UNINSTALL

z tego co widze to wszystkie z dysku C

Jeśli nie “grzebałeś” w ustawieniach odkurzacza-możesz spokojnie usunąć porzucone foldery-są to deinstalatory aktualizacji poszczególnych programów jak i samej windy-trudno bowiem sobie wyobrazić żebyś chciał odinstalowywać aktualizacje…

nie,nic nie grzebałem. tylko zainstalowałem go i to wszystko.

Tak jak napisał Jack60 , Servicepack Uninstal - usuniesz to nie będziesz mógł odinstalować zainstalowanego service packa - w większości przypadków nie ma sensu i potrzeby go odinstalowywać a po skasowaniu zwolnisz minimum kilkadziesiąt MB miejsca na dysku.

Punkty przywracania - najstarsze niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku, zostaw najwyżej 2-3 najnowsze.

Pozostałe co podałeś pewnie dotyczą jakiś tymczasowych, już nieużywanych folderów po np. odinstalowanych programach.

Wyszukane foldery z poprawkami systemu - jeśli system i programy przez kilka/kilkanaście dni po aktualizacji chodzi stabilnie i nie ma potrzeby odinstalowywania danej poprawki, to jej folder też można skasować (kilka/kilkanaście MB dodatkowego wolnego miejsca na dysku)

Używam tego programu od kilku lat, obecnie wersji beta i jeszcze nigdy nie miałem z nim problemu - kasuję prawie wszystko co odkurzacz lub jego inne moduły wyszukają i oznaczą jako zbyteczne.

jarecki0313 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.