Odłącza net co 30min

(Acm2nov) #1

Pod XP odłącza mi się net co 30min, żeby znowu był musze zresetować kompa. Nie mam wirusów, system przeskanowałem SpyBotem i AdAware i nic nie wykazał. Wina dostawcy netu to na pewno nie jest, bo pod Ubuntu i XP na innym kompie jest wszystko w porządku. Co jest grane??

(Lost World) #2

A jak z programem antywirusowym?

Jaki internet?

(Acm2nov) #3

zapomniało mi się napisać o programie antywirusowym, jest to Antivir, ten darmowy. Net mam radiowy, ale chyba to żadnego znaczenia nie ma, skoro na innych systemach chodzi :slight_smile:

(Lasinski Jacek) #4

acm79 , napisz jaki dokładnie masz antyvir, przeskanuj komputer skanerem online Kasperskiego.

(Canaletto) #5

Przejedź jeszcze dla pewności PestPatrolem. :wink:

(Sp186d23) #6

albo wgraj se progrm do netu np: autcononect

sam uzywam i jestem zadowolony

(Balcerpl) #7

Według mnie to wina usługodawcy. Też mam internet radiowy, przez dwa dni też mi się kiedyś tak działo. Teraz chodzi normalnie, więc u Ciebie też może tak będzie.

P.S. Od kiedy Ci się tak dzieje ?

(Acm2nov) #8

od mniej więcej 3 tygodni.

antywirus to Avira Antivir, jak usiądę do siostry kompa to zastosuję się do rad, dzięki. pozdrawiam

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 13:10

zapomniałem przeskanować system CCleanerem, pomogło :slight_smile: na razie jest ok, zobaczymy jak długo. Przeskanowałem też Kasperskim online i nic nie znalazł, PestPatrola sobie już wtedy podarowałem :slight_smile: dzięki za pomoc.