Odliczanie i restart


(Eag) #1

Po reinstalacji Win XP, po włączeniu przegladarki zaczyna sie odliczanie 1 min i nastepuje restart kompa. Nie jest to sasser ani inny robal, bo po cofnieciu zegara przeczesałam system wszelkimi dostepnymi programami anty...Instalowałam z tej samej płytki i wcześniej było ok. Mam zainstalowane łatki, strażników i inne. Sprawdziłam ad-aware i usunęłam wszystko, co mi znalazł. Instalowałam XP aż 3 razy z tym samym rezultatem. Jestem już mocno załamana. Czy ktoś potrafi mi pomóc?


(Damian) #2

Mi się wydaje,że to będzie jednak blaster lub sasser :?

przeskanuj tym:

http://nowe.pl/modules/mydownloads/visi ... =1&lid=719


(Musg) #3

po przeskanowaniu daj nam log na forum do przeanalizowania .Mozesz go pobrac stad: http://www.panoramafirm.com.pl/serwis/k ... r_download[

a instrukcje stad: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17728

czekamy


(Eag) #4

..zaraz skanuję. Dziekuję serdecznie za próby pomocy.


(Przemo J) #5

jest jeszcze to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=865&t=73


(Eag) #6

Drodzy moi Pomocnicy. Zainstalowałam Win XP 4 raz, serwis packa 1 , włączyłam programy anty... i firewalla, wchodze do netu przez Mozillę/ bo boje sie ruszyć IE/ i mam zamiar zainstalować serwis packa 2. Teraz mi nie odlicza, ale strazniczki wykryły mi próbe wtargnięcia sas.. coś tam. Blokuję jak leci. Padam na buźkę , bo to już drugi dzień. Cichutko liczę, że teraz się uda, skoro mi chodzi od ...25 minut bez odliczania. Nie musiałam też cofać zegara. Dziękuję Wam przecudnie pięknie.


(Polko P L) #7

miałem identyczny problem ----> po 10 restartach samo przeszło :twisted:


(Eag) #8

10 restartów! No, no. Nie wiem , co zadziałało w moim przypadku, ale przypuszczam, że instalacja Win XP przy odłączonej sieci, plus serwis pack 1/ z płytki/, plus ad-aware, plus program Windows KB 890830-V1.1.PLK/pobrany ze strony podanej przez Przemo/dziekuję/ pomogły.

Dziękuję raz jeszcze za życzliwość tym wszystkim, którzy zechcieli odpowiedzieć na moje SOS. Będę tu zaglądać, bo może mnie się kiedyś uda komuś pomóc.