Odmowa dostępu do dysku

Witam wszystkich…

kilka chwil temu próbując zablokować dostęp innym użytkownikom odmówiłem sobie dostępu do najważnejszego dysku.

Potrzebuje pilnej pomocy!

Probowalem zrobic jakieś tam dodatkowe konto administratora, ale ono też nie ma dostępu, czyli z systemu nikt.

Napisz co dokładnie zrobiłeś , jakiego używasz systemu operacyjnego, potem pomyślimy jak to naprawić.

Przywróć system do czasu sprzed którym zacząłeś blokować dostęp. Dzięki temu administrator będzie miał dostęp do dysku, ale konta z ograniczeniami nie. Ja kiedyś też tak sobie popsułem i tak chyba naprawiłem, piszę chyba, bo to dawno było i nie na siódemce tylko na xp to było.

PPM na dysku -> Właściwości -> Zabezpieczenia i zobacz, co tam jest ustawione dla jakiego konta.

Bo prawdopodobnie wyłączyłeś wszystko dla całej grupy Administratorzy.

A jeśli w zabezpieczeniach nie będziesz miał dostępu do oglądania uprawnień to wejdź w ppm>>właściwości>>zabezpieczenia>>zaawansowane>>właściciel>>edytuj>> i wybierz z listy lub kliknij “Inni użytkownicy i grupy”, następnie zaawansowane>>znajdź teraz>> i wybierz z listy administratorów lub administratora.

Jeśli to wykonasz to zmień w zabezpieczeniach uprawnienia i będzie ok. Tak sądzę :smiley: