Odmowa dostepu do plików

witam, po ostatnich wszystkich zmianach co dokonałem na kompie … hehe nie wyszly dla mnie na dobre :wink: … a mianowicie po starcie sytemu nioby sie laduje a chwil;e potem pojawia sie kochany niebieski ekran :smiley: hehe, potem probowalem w awaryjnym, rapair z cd, ostatnia dobra konfiguracja… i qrcze nic nie dało, wkurzylem sie i zainstalowalem nowego xp na partycji d: ale to nie jest jeszcze sedno sprawy … spox juz wyrzyty na scianie i teraz przystepuje do działania, juz lista progsow do zainstalowania gotowa i tutaj ZONK!!, chcem wejsc do katalogu gdzie mialem wszo tzn moje dokumenty itp, a tutaj pisze “odmowa dostepu” przypomnialem sobie ze mialem haslo na logowaniu, i moje pytanie brzwmi/ :

jak to cholerstow obejsc aLBO ten glupi kod wpisac by dostac sie do srodka tego katalowu i skopiowac moje kochane pliczki i wszystkie prace!! bo to dla mnie jest juz za trudnme o tej godzinie!! nie mam sily i zielonego pojecia jak to zrobic plz help me !!

jezeli czegos nie dodałem to piszcie to dopowiem wszo !!

qrcze …

ps. sry jezeli pogwalcilem regulamin

psss czy jakos tak!!

musze do jutra odzyskac te pliki bo dziewczyna do mnie przychodzi a bez nich nie bede w stanie dostroic do konca kompa i obejrzec filmow na ktore ją zaprosiłem … pozatym musze je odzyskac!!

psssss

jestem caly czas tutaj i czekam na odp bo dla mnie to sprawa tej nocy priorytetowa sprawa, spanie dzisia odkladam na półkę !!

ps iles tam:

pozatym potrzebuje odzyskac te pliki bo chcem jak najszybciej format c: zrobić !!

czesc

wydaje mi sie ze wiem jak to zrobic mozna to zrobic total commanderem kopiujac prawa NTFS

jest jeszcze wersja total commandera z dodatkowymi wtyczkami i tam jest taka funkcja o która ci chodzi tak mi sie wydaje a mozna ja pobrac z tad:http://www.amnezja.org/pl/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1089

ta wersja jest wypasiona :smiley:

pozdro

wielkie dzieki wlasnie “przejmuje na wlasnosc” wsze katalogi, jeszcze raz dzieki!! jestes masta blasta :* tak trzymaj dalej i pomagaj innym!! :smiley: