Odmowa dostepu do plików

(Mlody) #1

witam, po ostatnich wszystkich zmianach co dokonałem na kompie ... hehe nie wyszly dla mnie na dobre :wink: ... a mianowicie po starcie sytemu nioby sie laduje a chwil;e potem pojawia sie kochany niebieski ekran :smiley: hehe, potem probowalem w awaryjnym, rapair z cd, ostatnia dobra konfiguracja......... i qrcze nic nie dało, wkurzylem sie i zainstalowalem nowego xp na partycji d: ale to nie jest jeszcze sedno sprawy ... spox juz wyrzyty na scianie i teraz przystepuje do działania, juz lista progsow do zainstalowania gotowa i tutaj ZONK!!, chcem wejsc do katalogu gdzie mialem wszo tzn moje dokumenty itp, a tutaj pisze "odmowa dostepu" przypomnialem sobie ze mialem haslo na logowaniu, i moje pytanie brzwmi/ :

jak to cholerstow obejsc aLBO ten glupi kod wpisac by dostac sie do srodka tego katalowu i skopiowac moje kochane pliczki i wszystkie prace!! bo to dla mnie jest juz za trudnme o tej godzinie!! nie mam sily i zielonego pojecia jak to zrobic plz help me !!

jezeli czegos nie dodałem to piszcie to dopowiem wszo !!

qrcze ...

ps. sry jezeli pogwalcilem regulamin

psss czy jakos tak!!

musze do jutra odzyskac te pliki bo dziewczyna do mnie przychodzi a bez nich nie bede w stanie dostroic do konca kompa i obejrzec filmow na ktore ją zaprosiłem .... pozatym musze je odzyskac!!

psssss

jestem caly czas tutaj i czekam na odp bo dla mnie to sprawa tej nocy priorytetowa sprawa, spanie dzisia odkladam na półkę !!

ps iles tam:

pozatym potrzebuje odzyskac te pliki bo chcem jak najszybciej format c: zrobić !!

(Kautrofo) #2

czesc

wydaje mi sie ze wiem jak to zrobic mozna to zrobic total commanderem kopiujac prawa NTFS

jest jeszcze wersja total commandera z dodatkowymi wtyczkami i tam jest taka funkcja o która ci chodzi tak mi sie wydaje a mozna ja pobrac z tad:http://www.amnezja.org/pl/html/modules.php?name=News&file=article&sid=1089

ta wersja jest wypasiona :smiley:

pozdro

(Mlody) #3

wielkie dzieki wlasnie "przejmuje na wlasnosc" wsze katalogi, jeszcze raz dzieki!! jestes masta blasta :* tak trzymaj dalej i pomagaj innym!! :smiley: