Odmowa zapisu plików na dysku c

Nie mogę zapisywać plików na dysku C: pisze mi że mam się skontaktować z administratorem :? . Moje konto jest jedyne w systemie.Są też problemy z aktualizacjami flasha i readera, niby ten dodatek do firefoxa ściągnął aktualizacje ale nie chciały się same zainstalować musiałam po prostu zapisać na dysk plik przy czym mogłam to zapisać tylko na moim pulpicie na dysku który się nazywa ACER C już nie. Przy pierwszym użyciu windowsa chciałam wydzielić sobie jakieś dodatkowe miejsce na dysku i użyłam narzędzia zmniejsz wolumin, co mi dało dodatkowy dysk logiczny L i tam mam dostęp.Co by tu zrobić żeby mieć porządek w laptopie i mieć wszędzie dostęp. Teraz wygląda to tak:

http://yfrog.com/5akompeg

Musiałaś sobie odmówić dostępu do partycji przywrócić dostęp możesz przez wejście w komputer->klikasz na dysk c potem prawym klawiszem myszy właściwości ->wejdź na zakładkę zabezpieczenia tam weź sprawdź czy przy administratorzy są wszystkie opcje zaznaczone jak nic to pewnie temu nie masz dostępu

oooojv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak to wygląda

Dodane 11.06.2010 (Pt) 20:22

przepraszam za obrazek miała być miniaturka ale tak jakoś wyszło :stuck_out_tongue: a nie chce mi się jakoś zmieniać …

Dodane 11.06.2010 (Pt) 20:25

być może może tak być że coś tam ci wszystkie grupy użytkowników pousuwało tak jak na screenie powinno być,jak tak jest to dodaj ręcznie i ok