Odnajdowanie ip

Witam.

Dziś rano zostałem okradziony w pewnej grze.

Posiadam gg zlodzieja. Poszukuje programu namierzajacego ip przez gg.

Z gory dziekuje.

I co z tym IP zrobisz?

No chyba dzięki ip znajdę jego adres, ktory jest mi najbardziej potrzebny :wink:

O ile wiem to I policja by miała z TYM mały problem:)

Ale to chyba dobrze:)

Chyba sam numer GG to za mało - coś mi się wydaje, że gościu powinien mieć włączone u siebie w GG p2p, dopiero wtedy możesz odczytać jego IP. Kiedyś taki zestaw dodatków do GG nazywał się ‘Power GG’, teraz nie wiem.

Nawet jak będziesz miał adres IP, to raczej nie dojdziesz do adresu zamieszkania danej osoby.

Oczywiście - znajdziesz adres… dostawcy internetu a nie danego gościa. :wink:

Do poznania dokładniejszych informacji musiałbyś mieć uprawnienia prokuratorskie a i prokurator z tak błahego powodu nie wystąpi do operatora o padanie informacji o użytkowniku/

Po pierwsze jaka ta gra ?

Po drugie jak mogłeś zostać okradziony przez gg ?

Po trzecie nie podaje się danych itp. osobom, których nie znamy ;p

Metin2. Zostałem okadziony przez e-maila keylogerem, a jego gg mam.

Czy straty przekraczają 200 PLN ?

Jeśli otrzymałeś od tej osoby maila to w nim też jest IP nadawcy. Ale to nie zmienia faktu, że i tak nic Ci to nie da.

The Bat daje możliwość odczytania IP z mail np.

Jeśli ktoś użył logera to może i tez użył czyjeś IP :smiley:

jak znasz numer tego kogoś to przez GG go jakoś zagadaj żebyś zajarzył kto to, bo IP nic ci Nie da. Opcjonalnie jak Kuba bogu tak Bóg kubie :slight_smile: ja

Chyba każdy klient mail umożliwia odczytanie adresu IP z nagłówka listu - wystarczy przeczytać żródło.

Jak ktoś wysyła maila przez WWW to nie odczytasz adresu IP nadawcy.


chociaż podobno są jakieś wyjątki … :?:

W życiu nie dostaniesz adresu gościa po ip / co za kretyn otwiera maile od nieznajomych …

Mnie w pewnej grze na ponad 300zł okradli i jakoś żyje ;p

A mnie na ponad 2000 zł.

Poza tym w załaczniku miał być niby screen od supportu za co kiedyś bana dostałem.

To zgłoś to władzom! !!

Haha, zabawne . Dostałem odp. od supportu gry wyszlo na to ze to wszsytko moja wina…

A sam jak dorwiesz tego kogoś to jak odzyskasz?? pobijesz go??

A IP może mieć dynamiczne i tez ci nic nie da :frowning: albo korzystał z proxy :frowning:

Właśnie. Co zrobisz, pobijesz go? Wtedy to ty będziesz miał raczej problem z prawem :wink: . Ale przyznaj, to troszkę twoja wina. Kto otwiera emaile od nieznajomych? Zresztą co, antywirusa nie masz?

A tak BTW. to chyba ładny kox musiałeś być na metku, że 2 koła :smiley: .

No O2 jeśli dobrze pamiętam ma opcję wyświetlenia nagłówków.