Odnalezienie hasła w folderach systemowych-czy możliwe?

(Rafalceslak) #1

Witam.Mam następujący problem:Posiadam konto na jednym z portali,niedawno się na nim logowałem jednak zapomniałem hasło do niego.Niestety mimo,ze mam w Firefox włączoną opcje zapamiętywania haseł to w opcjach przeglądarki nie figuruje akurat to hasło.W związku z tym mam pytanie-czy w jakiś sposób w plikach cookie lub innych plikach systemowych mogę sprawdzic i odznależc to hasło?W jakich folderach,plikach mogą znajdowac się te dane?Pliki temp itp nie były czyszczone,komputer był restartowany.System 2003 server.

Proszę o pomoc.(od razu dodam,że dziękuję z góry za porady typu:załóż nowe konto,odzyskaj hasło na email,itp…)

Z góry dziękuję.

(Drobok) #2

Nie ma takiej możliwości jedyną twoją szansą były by pliki cookie, ale tylko w wypadku zapamiętania logowania. Nie napisze nic więcej bo byś mi musiał podziękować xD

(Rafalceslak) #3

Ok:)ale przejrzałem teraz cały cache i wydaje mi się,że gdzieś tam to jest ponieważ od kilku dni “nie czyściłem"komputera z plików tymczasowych i innych i nie wiem,może się mylę ale powinien by jakiś sposób abym mógł się zalogowac na ta stronę bez wcześniejszej opcji"zapamiętaj hasło”.Jestem wręcz przekonany że można to zrobic-tylko nie wiem jak…:slight_smile:

(Marius142) #4

A nie prościej jest wybrać na tym portalu opcję,przypomnienia hasła.Raczej znasz swojego maila.

(Rafalceslak) #5

Marius142-pisałem w 1szym poście…dziękuję.

Nie mam na tym portalu opcji przypomnienia hasła na email.Email i nowe założenie konta nie wchodzą w grę…Czy ktoś wie w jaki sposób mogę odczytac dane z przeglądarki/systemowe aby odzyskac to hasło?

(Tomek Matz) #6

Nie ma takiej możliwości. Jeśli firefox nie zapamiętał Ci tego hasła to po ptakach … przepadło.