Odnalezione zagrozenie po dzisiejszym skanowaniu Tdsskiler


(Chantiz1984) #1

Wtam

Skanowałem dziś komputer ponownie programem TDSSkiler i o dziwo wyskoczyło ze znalazł zagrożenia, z przyzwyczajenia dałem plik na usuń czy mógł by ktoś powiedzieć czy skasowanie pliku który wykrył tdss jest groźne dla komputera Daje loga z tego programu gdzie wsyztsko pisze dokładnie

LOG z TDSSkiler

http://wklejto.pl/146107


(Technokrata) #2

Mdm.exe jest używany w zastosowaniach diagnostycznych przez technicznie zaawansowanych użytkowników i programistów. Twój program usunął Ci to narzędzie. Ale nie martw się, Tobie na pewno do niczego w/w plik exe by się nie przydał.

Pozdrawiam wszystkich Zabrzan.


(Chantiz1984) #3

A czy mogę je jakoś przywrócić lub zainstalować ponownie ?

Zaważyłem od tego czasu, ze gdy wchodzę w menedżera procesów i daje żeby pokazał procesy wszystkich użytkowników, na chwile pojawiają się dwa procesy dlllhost. exe z opisem COM surogate po czym znikają.

ps dziękuje za pozdrowienia i również pozdrawiam


(Technokrata) #4

Program Mdm.exe, czyli menedżer debugowania komputera, jest instalowany wraz z edytorem Microsoft Script Editor w celu zapewnienia obsługi debugowania programów. Edytor Microsoft Script Editor jest dołączony do programu Microsoft Office 2000; można go także uzyskać z witryny sieci Web Microsoft Windows Update.

Program Mdm.exe działa jako usługa i jest ładowany w trakcie uruchamiania komputera. Jeśli komputer nie jest używany do debugowania, można bezpiecznie wyłączyć program Mdm.exe.


(Chantiz1984) #5

Czyli jeśli chciałbym ponownie ten plik to muszę zainstalować aplikacje Microsoft Script Editor tak ? A jeśli tak to gdzie mogę ją zdobyć dla windows 7 64bity ?

Bo niby to jest chyba ta strona http://www.microsoft.com/pl-pl/default.aspx , ale nie udało mi się tam znaleźć tego narzędzia