Odpalanie gry - Co zrobić - powrót do windowsa

Cześć zainstalowałem sobie wczoraj 7. Znalazłem dziś płytkę emergency 4 i postanowiłem sobię pograć. Ok zainstalowałem. Odpalam na chwile czarny ekran wraca do windowsa. Poczytałem na internecie że to wina kodeków FFDSHOW czy cos w tym rodzaju. Ok K lite codec polecial do smieci. Gra nie działa nadal. Zainstalowałem Direct X co jest na dobrych programach ( instalka 90 MB ) reset, nie działa. Włączyłem tryb zgodnosci z windows xp sp2 i uruchomilem jako administrator. Nie działa. Co mogę zrobić bo naprawdę już nie wiem?

Gra obsługuje systemy 2000 i XP,a Ty próbujesz ją uruchomić na systemie niebędącym jeszcze finalnym produktem.Spróbuj najnowszych sterowników do karty graficznej.

Tak się zastanawiam ile jeszcze setek postów zostanie napisanych,że jakiś program czy gra nie działa na Seven.Dla przypomnienia dodam,że system nadal jest jeszcze w wersji testowej więc wiele programów po prostu nie jest jeszcze do niego dostosowanych,to samo jest ze sterownikami.A tu ciągle płacz,system udostępniono do testowania a nie normalnego użytkowania.