Odpalenie windowsa bez problemów

(Kaczkajestsuper) #1

Co zrobić żeby system odrazu przeszedł po włączeniu kompa do pulpitu czyli do normalnego stanu.Nie wiem co ostatnio sie stało ale za każdym razem jak właczam kompa to wyskakuje Floppy disk(s) fail 40. Teraz musze za każdym razem nacisnąć F1 aby system wykonał kolejne operacje.Co zrobić żeby system odrazu sie odpalał?? Z góry dziekuje.

(floyd) #2

A, masz stację dyskietek?.

Wejść do biosu (klawiszem DEL) i ustawić: Boot Up Floppy Sek [Disabled]

Jeżeli nie masz wogóle stacji dyskietek to jescze dodatkow ustawić:

Drive A [None]

(mareksolak) #3

Start > Uruchom > control userpasswords2 > odznacz "Aby użytkownicy tego komp... " > zastosuj > w nowym oknie wpisz swoją nazwe i hasło (jak posiadasz) i ok

(Kaczkajestsuper) #4

zrobiłem jak mówiłes .zobacze co sie stanie jutro jak włącze kompa.jak znowu bede musiał wcisnąć F1 to spróbuje w biosie

Złączono Posta : 10.11.2007 (Sob) 17:11

Niestety znowu musiałem po włączeniu kompa wcisnąć F1 aby system rozpoczął swoja prace.Potem długo ustawiał jakieś ustawienia osobiste i wkońcu wyskoczył pulpit administratora z inną tapetą.Naszczeście zaznaczyłem spowrotem to co kazałeś mi odznaczyć i system powrócił do stanu poprzedniego.Teraz spróbuje w biosie. pa

(De Niro) #5

czy zapisałeś ustawiania w BIOSIE czy być może bateria CMOS wymaga wymiany.

Pozdrawiam

(Kaczkajestsuper) #6

Dzieki floyd.Zrobiłem jak mówiłeś.Teraz odrazu mi system przechodzi do pracy.Z góry dziekuje.Pozdrawiam