Odpowiednie sterowniki do HD4850

(Marcinnowak1991) #1

Witam

Potrzebuje (jak sądze) starszych sterowników do HD4850 niż obecnie są na stronie AMD Catalyst 11. Problem z tymi sterami mam taki, że filmy na youtube oraz ogólnie online mają zielone tło(dźwięk jest). Szukałem w googlach jednak nie mogę znaleść.

(Szotek5) #2

Na początek proponuję przeinstalowanie Flash'a i wyłączenie/włączenie przyspieszania sprzętowego (zależnie jak jest ustawione obecnie)

(igrek) #3

Ja mam najnowsze i wszystko śmiga.

(bison616) #4

mam 11.7 do ATI 3850 i wszystko działa jak należy, ale tak jak wyżej zainstaluj flasha i problem z youtube zniknie

(Marcinnowak1991) #5

Przeinstalowanie nie pomogło nadal zielone tło, zapomniałem dodać również, że próbując obejrzeć jakiś film online albo na youtube przeglądarka sie zawiesza.

(sadaj72) #6

albo karta jest uszkodzona (zwykle wychodzi to na jaw w bardziej wymagających grach), albo namieszałeś w ustawieniach wideo w panelu sterownika.

(Marcinnowak1991) #7

Karta jest sprawna gram właśnie w assassina brotherhood na max ustawieniach,i nic nie namieszałem(znam sie na kompach) ale takiego problemu nie miałem jeszcze nigdy.

Włączyl bym przyspieszenie sprzętowe jednak aby to zrobić musze wejść na yt włączyć jakiś film i we właściwościach zaznaczyć tę opcję, jednak po włączeniu filmiku na yt przeglądarka się zawiesza. Są jakieś inne sposoby aby włączyć to przyśpieszenie?

(XMan) #8

Jeżeli masz tylko problem z YouTube oraz innymi filmami z internetu :

flash-player-bufferowanie-t451540.html?hilit=YouTube%20YouTube

1. Zainstaluj najnowszy Adobe Flash Player 10.3.181.34

Pobierz program

• na odpowiednią wersję systemu.

• Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej "Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później "Rejestr" Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpgccleaner2.th.jpg

1. Zainstaluj inne kodeki.

• nie masz innej przeglądarki ?

(Marcinnowak1991) #9

Sprawdzałem na firefoxie operze i chromie, ciągle to samo. Wyczyściłem rejest ccleanerem zainstalowałem najnowsze sterowniki i nadal bez zmian. Zostaje mi tylko jakoś wyłączyć to przyśpieszenie sprzętowe(miałem sekunde zanim przeglądarka padła i zauwarzyłem, że jest zaznaczone).

(XMan) #10

• sprawdzałeś odznaczenie?

Jakie masz kodeki oraz system bit?

(Marcinnowak1991) #11

Naciskając prawym na filmik z YT zobaczyłem ze przyśpieszenie jest uruchomione.

W7 32bit a kodeki to z k-lite codec pack wszystkie.

(XMan) #12
  1. Odinstaluj obecne kodeki w "Dodaj lub usuń programy".

2. Przeczyść komputer programem CCleaner.

3. Zainstaluj K-Lite Mega Codec Pack 7.5.0

• to dlaczego nie sprawdziłeś odznaczenia aby nie było uruchomione przyśpieszenie :?:

(Marcinnowak1991) #13

Nie mogłem odznaczyć ponieważ od razu po pokazaniu sie okienka ustawień flash'a przeglądarka padała.

Odinstalowałem sterowniki od grafiki, flasha i codec pack wyczyściłem rejest ccleanerem zainstalowałem wszystko nadal był zielony ekran YT jednak przeglądarka nie zawieszała się i udało mi się ozdnaczyć przyśpieszenie. Teraz wszystko działa jak powinno :slight_smile:

Dzięki za pomocne rady XMan