Odpowiednik PowerDvd


(Boom 1942) #1

Mam taki problem że Power DvD nie potrafi odtworzyć w celu oglądnięcia orginalnego filmu (JackAss 2 Nieocenzurowana wersja). podczas próby odtworzenia filmu Wyświetla mi się DVD Error jest w nim taka zawartość:

Error Code : F4D41436

TheTV Out port of your display card is not working properly.

A w Detailed:This copy protected disc can not be played when the TV out function is enabled.

W związku z tym proszę aby ktoś polecił mi taki odtwarzacz płyt dvd.

Albo pomógł naprawić ten błąd.


(witek-pl) #2

Wyłącz sobie tryb klonowania w ustawieniach karty i włącz jeden wyświetlacz (monitor),,, trochę dziwny byk bo ja na TV oglądam zabezpieczone DVD i chodzą bez cudów... inny program to np: WinOnDVD.


(Boom 1942) #3

Ok ok. Tyle że ja nie wiem gdzie to mam zmienić :). A czy drugi program coś da? A co do twojej ironii to na innym kompie uruchamiałem orginałki a na tym pierwszy raz.


(Jestemhappy) #4

Proponuję KMPlayer. Kombajn na 30MB, czyta WSZYSTKO i nie potrzebuje żadnych kodeków. Free i bez Adaware


(Malydragon) #5

Nowy Windows Media Player (chyba 11) obsługuje DVD w Viście jest a jak nie masz Visty to na necie można znaleźć instalki lub na stronie Microsoft`a


(Alexinho17) #6

Jak masz Nero 7 to masz w pakiecie Nero Show Time.


(witek-pl) #7

Zależy jaką masz kartę. Jeśli coś z Nvidii to stery przy instalce z automata włączają tryb klonowania (kij wie po co) właściwości ekran -> zaawansowane -> GForce xxxx -> zakładka Nview (przy klasycznym menu). W Radkach trzeba szukać z panelu opcji Nakładki lub TV (nie pamiętam dobrze bo nie mam karty na Ati)...