Odsłuchiwanie w eMule

(Ryszard Wenta) #1

Czy w trakcie pobierania pliku w eMule można odsłuchiwać nagrania? Nie widzę takiej opcji. W Kazaa można było odsłuchiwać plik natychmiast po rozpoczęciu pobierania.

(agaopo) #2

napewno mozna podgladnac co sie sciaga,a o odsluchiwac nie probowalam

(Ryszard Wenta) #3

Pytam dlatego, bo czasami nie wiadomo, czy ściąga się właściwe nagranie. W Kazaa można było po kilku sekundach odsłuchać i ewentualnie przerwać pobieranie, jeśli nie chodziło o ten utwór.

(Wentland) #4

No dobra a jak obejzec w Emulu :smiley: Bo naprawde niewiem :lol:

(system) #5

Prosze bardzo tutaj masz programik, którego ja używam VideoLAN (v0.7.2) działa (sam sprawdzałem) pod każdą wersje eMula. Na tej stronie znajdziesz instalke:

http://www.emule-project.net/home/perl/ ... m=download (Moduł dostępu do niekompletnego pliku eMule v0.1.4, dla VideoLAN v0.7.2). W razie problemów >>GG<<Życze miłego oglądania i słuchania:)Pozdro :slight_smile:

(Ryszard Wenta) #6

Chyba to nie jest to. Żadnego urządzenia do odtwarzania aktualnie kopiowanych plików nie widzę. Nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi? W Kazaa naciskało się na aktualnie kopiowany plik (nawet po kilku sekundach od ropoczęcia ściągania), a on już podawał pierwsze takty utworu. W eMule muszę czekać, aż ściągnę cały utwór i dopiero odtwarzam w Winampie.

(system) #7

To jest ten program sam go używam do nie ściągniętych plików. Tylko musisz wiedzieć jak to zrobić. Każdy utwór nawet jak się ściągnie 10%, w każdej chwili mogę go odtworzyć i wiem czy dany utwór, bądź film jest dobry czy też nie. W razie problemów zagadaj na GG bądź luk_1904@o2.pl.

(Lukien2) #8

Klikasz prawym przyciskiem myszki na żądany plik i z menu kontekstowego wybierasz "podgląd".W ten sposób możesz podejrzeć film lub podsłuchać muzykę. :-D.Jeżeli podglad jest nie podświetlony to musisz trochę poczekać ,aż się więcej ściągnie.