Odświeżanie 60Hz :(

Ostatnio Call of Duty zaczęło mi się uruchamiać w trybie 60Hz co strasznie męczy oczy. Nie wiem co sie stalo bo było dobrze. Gram w 800x600, ale w innych jest tak samo.

Czy jest jakiś sposób na ustawienie 85 Hz? Dodam że w opcjach nVidii ustawiałem ale nie pomaga.

MOnitor LG Studioworks E700B, karta GeForce 2, system XP Pro

panel sterowania->ekran->ustawienia->zaawansowane->monitor i tam masz częstotliwośc. Przynajmniej tak jest u mnie.

lol.

Normalnie mam 85 Hz na pulpicie i w innych grach. Ale tylko w CoD jest 60 Hz ponimajesz?

To nie wiem wiem tylko ze dla rozdzielczości 800x600 to jest dobra czestotliwosc tak samo jak dla 1248x1024 przydzielona jest 85, ja sie poddaje :slight_smile:

Start>>Uruchom>>dxdiag>>Więcej Pomocy>>Zastąp Zmień na 85 i zawsze będzie tyle. :smiley:

ja podpiołem kompa prze s video do telewizora i nie chciało mi cod chodzić coś w tym musi by ć i u mnie też częstotliwość 60 hz ale nie gram w tą gre sory :x :lol:

60 Hz :smiley:

System może pozwolić na zmiany parametrów obrazu jeśli są takie opcje w grze(na pewno w zakładce zaawansowane)Musisz dobrze poszperać po grze gdzie znajdują się te opcje i zmienić na właściwe.

Może trzeba też zrobić reinstalacje sterowników karty?

Dobra problem rozwiązany. Zastosowałem program NVRefreshTool i wszystko powróciło do normy. Polecam program w razie problemów z odświeżaniem.