Odświeżanie okien z opóźnieniem

Cześć.

Zainstalowałem ostatnio na moim laptopie Windowsa 8. Po kilku godzinach szukania sterowników które chciały współpracować z technologią switchable graphic od AMD napotkałem dość dziwny problem, a mianowicie wszystkie okienka, czy to systemowe, czy okienka aplikacji, miały strasznie duże opóźnienie w przerysowywaniu. Skutkiem tego było dziwne zachowanie gier przeglądarkowych(szczególnie na Unity 3D) czy też różnych programów(w GIMPie np. obrys pędzla nie przemieszczał się płynnie za kursorem myszy, co było dość uciążliwe).

Kolejny dzień przeznaczyłem na poszukiwanie i instalacje innych sterowników(brandowanych i customowych), lecz niestety żadne z nich nie rozwiązały problemu.

Następnego dnia powróciłem do Windowsa 7. Ku mojemu zdziwieniu problem zaczął występować również na tym systemie. Teraz kiedy pomysły mi się skończyły chciałbym prosić was o pomoc. Za udzielenie takowej był bym bardzo wdzięczny.

Specyfikacja techniczna mojego laptopa(HP Pavilion dv6-6050ew):

Procesor: i7-2630QM

RAM: 6GB

Karty graficzne: Intel GMA 3000 oraz AMD Radeon HD 6770M

Pozdrawiam.

EDIT. Zapomniałem dodać, że problem nie dotyczy aplikacji korzystających z D3D lub OpenGl.