Odszedł Chris Grajzer (ChrisG)

źródło: http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=2657

[*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*] Niejednokrotnie rozmwiałem z nim przez gg i jakoś dalej nie mogę sobie wyborazić że więcej z nim nie pogadam… Pomagał niejednemu w niejednym problemie. Nie tak dawno przyszła do mnie paczka z USA właśnie od niego… Szkoda…

Do tej pory brakuje mi jego braków polskich znaków na gg i coraz bardziej ciekawych artów :frowning:

Błażej nie tylko Tobie, łezka ciśnie się do oka jak pomyśleć, że już nigdy z nim nie pogadam, nie przeczytam ani jednego jego artykułu… znał się na rzeczy, wszystko robił z pasją, wiele trudu włożył w otwarcie tupc i napisanie tych wszystkich artykułów, zrobienia tylu testów. Na dodatek wszystkie testy jakie przeprowadził zrobił na sprzęcie kupionym za własne pieniądze. Wielu ludziom z Polski sprowadzał dużo tańszy sprzęt z USA…

I jego praca poszła na marne. Mam nadzieję, że jego sprzęt, jego pasja trafi w prawowite ręce. [*] a wiadomo coś, czy w tym wypadku ktoś jeszcze ucierpiał?

Wypluj te słowa. Nic nie poszło na marne

Wypadek samochodowy

testy Chrisa na tuneupc będą dostępne cały czasy, tyle że strona nie będzie uaktualniana - to Chris robił wszystkie testy, a bez nich tak czy siak strona przestanie być odwiedzana, same newsy nic nie dadzą…

co do wypadku to chyba nikt inny nie ucierpiał (przynajmniej z rodziny Chrisa) tak wynika z rozmowy którą przeprowadziłem z jego bratem…

niestety wszystko wskazuje na to że serwis zostanie zamkniety :frowning: :frowning:

a może nadać mu pośmiertny tytuł honorowego moderatora ??

Był wspaniałym userem i kumplem on-line…

Wiele razy pomagał mi na PW oraz GG znałem go dobrze (z rozmów) i aż łezka się w oku zakręciła gdy to przeczytałem… :frowning:

:hahaha: On w ogóle polskich znaków na forum nie używał, a Ty z czymś takim wyjeżdżasz.

[*] świetny człowiek … Szkoda że już go nie ma …

Pogratulować powagi z podejścia do tematu, odszedł człowiek a wy sobie szopki urządacacie :o

D@widoS , nie używał polskich znaków, bo mieszkał w USA, gdzie wyemigrował za młodu. nie miał czegoś takiego jak j.polski w szkole. język kaleczył i owszem, ale tragicznie nie było.

ehh, szkoda człowieka. pamiętam jak ściągnąłem go z PurePC, żeby pomógł mi bronić dobrego imienia bodajże ASRocka DualSATAII.

dziękuje ChrisG.

W jednym z tematów na forum stwierdził, że on w PL nigdy nie był.

Jednak nie.

Odszedł akurat w moje urodziny :expressionless:

tuneupc nie zostanie zamknięte - taka była wola Chrisa. Pisaniem artykułów, robieniem testów zajmie się jego brat a chyba też ma niemałą wiedzę na temat hardware no i niemałe chęci (sami się niedługo przekonacie :slight_smile: ) Jutro mam z nim ustalić kilka spraw i pewnie ruszamy dalej. Niedługo dostanę wyniki 8800gts 512mb więc szybciutko napiszę artykuł…

witajcie,

nieznałem go i dopiero sie o nim dowiedziałem (za późno niestety :beksa: )

wszystko co mogę powiedzieć to :

ŚP --> Spoczywaj w Pokoju Mr. Grajzer