Odtwarzacz DVD do 150 zł z USb

Pisałem maila do Pańow z sklepu gdzie zamierzam kupić DVD jakie jest to usb odpisali że 2.0 więc nie będzie problemów z filmami bardzo dobrej jakości =P~

Dodane 18.06.2009 (Cz) 15:52

Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc o zmanie oprogramowania , mogłbyś więcej napisać co daje nowy Soft

No cóż, producent może wypuścić sprzęt z nie do końca opracowanym oprogramowaniem (np. obsługa tylko 2 linijek tekstu, brak wyboru koloru czcionki, wygaszacza ekranu itp. itp) a później wprowadzić jakieś ulepszenia odnośnie obsługi, czy zmiany wyglądu menu. Dlatego niektórzy producenci cały czas pracują nad ulepszaniem oprogramowania i co jakiś czas wypuszczają aktualizację. Na przykład producent Wiwy na swojej stronie udostępnia w miarę możliwości nowe oprogramowanie wraz z instrukcją obsługi do przeprowadzenia samodzielnej aktualizacji. Mój model 138 aktualizowałem już czterokrotnie i ostatnia aktualizacja jest o niebo lepsza od wersji zakupionej. Po prostu za jakiś czas będziesz posiadał stary model z nową “duszą”. I do tego służy aktualizacja oprogramowania. Chociaż trzeba pamiętać że są pewne granice i nie trwa to w nieskończoność.

Przykład Wiwy: http://www.wiwa.info.pl/

Pozdrawiam.

A jakby spróbować wgrać soft z Wiwy do Korra?

Każda firma i każdy model ma swój soft. Zmiana już między modelami może doprowadzić do uszkodzenia dvd. Dlatego robi to się tylko wg wskazówek producenta. W innym przypadku ty odpowiadasz za uszkodzenia z tego wynikłe. Konkretny soft do konkretnego modelu.

Przeczytaj Instrukcja Prawidłowego wykonania aktualizacji oprogramowania