Odtwarzacz DVD do 300zł

Wita.

Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś odtwarzacz DVD do 300zł?? USB, HDMI, szeroki wachlarz odczytywanych formatów, napis…itd

Szperając po internecie natknąłem się na model:

Bellwood HD-311…może być czy coś innego???

miałem kiedyś dvd firmy MANTA, niby szajs ale za to tanio i czyta co tylko włożysz :slight_smile: (byle by było w kształcie krążka :lol: :^o)

zapoznaj się z ich ofertą, wiem że teraz są jakieś nowsze modele z HDMI i nawet obsługą DivX HD 720p, jeśli gdzieś taki znajdziesz lub sobie przekonwertujesz :slight_smile:

Samsung DVD-1080P8 , ma ogolem wszytsko za dobre pieniadze bo ceny od 200Zl!!

( Tylko nie ma USB )

Ja z odtwarzacza Manty korzystam dwa lata i moim zdaniem to świetne urządzenie. Tanie, nie sprawiające problemów.

Proponowałbym brać takie http://www.skapiec.pl/site/cat/28/comp/416486

polecam Philipsa DVP 5990 mam i złego słowa nie mogę powiedzieć odtwarza co potrzeba divix itd. ma USB i HDMI i wiele ciekawych funkcji… na twoim miejscu bralbym bez zastanowienia . A co do manty to rok temu kupowałem DVD i też bralem pod uwagę manty ale z tego co się dowiedzialem to jest odtwarzacz na rok bo po tym okresie coś się psuje zazwyczaj :stuck_out_tongue: są jeszcze fergusony ale to jest to samo co philips(podzespoły) tylko z mniejsza ilością fnkcji więc automatycznie wziąłem philipsa

masz np tu http://www.allegro.pl/item877724595_odt … _raty.html oczywiście to tylko przykład masz tam trochę szerzej opisany ten model ale można kupić dużo taniej :wink:

Edit.

miałem brać to samo co ma Vendor43 ale mi odradzono , jak widać są i takie wyjątki kiedy manta przetrwa i 2 lata …

Edit.2 jeszcze chcialem dodać że po wgraniu dodatkowego oprogramowania jest dostępne jeszcze więcej funkcji :smiley: