Odtwarzacz DVD firmy Wiwa - warto kupić?

Pytanie jak w temacie. Szukałem już opinii na forach i nie mogę się zdecydować. Niektórzy wychwalają pod niebiosa, inny krzyczą, że to złom. Dokładnie upatrzyłem sobie model Wiwa HD-128U i planuję jego zakup na Allegro. I tutaj może być problem. Przypuszczam, że żywotność konkretnego urządzenia zależy od przypadku, a kupując wirtualnie mogę się nieźle wkopać, bo jeśli będę miał pecha to dostanie mi się jakiś problematyczny egzemplarz i więcej czasu stracę na reklamacje niż na używanie sprzętu. Kusi jednak atrakcyjna cena i bogate możliwości tego odtwarzacza.

A może polecacie coś innego, markowego o podobnych możliwościach i niezbyt wysokiej cenie?

To zależy, czy wolisz na odtwarzaczy DVD komfotowo przed telewizorem oglądać filmy DVD, czy wolisz egzotykę i szarpaninę, różne dylematy i ciągłe zgadywanie, czy taki to, a taki dziwny foram pójdzie, czy nie poójdzie?

Jesli pierwsze, to nie - kup coś markowego (Pioneer, Sony, Panasonic).

Jeśi to drugie, to polecam, jak równeiż inne (Belwood, Manta, Orawa i setki innych chińskich bubli).

Z tego co czytałem - jeśli trafi się na dobry egzemplarz to nie ma problemu. Szukając po ofertach markowych odtwarzaczy nie natknąłem się na model, który oferuje takie możliwości jak Wiwa. Zasadnicze pytanie brzmi: czy warto ryzykować?

Czyli jakie? Inne markowe odtwarzacze DVD nie odtwarzają tego, do czego zostały zaprojektowane, czyli DVD-Video?

Jeśli chodzi o Wiwę to chyba wręcz przeciwnie, łyka co sie jej do paszczy włoży, jeżeli chodzi o bezawaryjnosc to jest już troszkę gorzej, ale markowy sprzęt też się psuje.

Reasumując szkoda przepłacać za samą firmę skoro środek sprzętu wszedzie jest praktycznie taki sam.

Karmazyn65 - spójrz w odnośnik pod nazwą odtwarzacza w pierwszym poście. Właściwie ta Wiwa nie odtwarza tylko RMVB, ale tego żaden stacjonarny nie potrafi :stuck_out_tongue: