Odtwarzacz DVD Samsung SV-DVD 440

SV-DVD440 - Zintegrowany odtwarzacz DVD i VCR, odtwarzanie plików JPEG z płyt CD-R/RW, płaski (wysokość 82 mm), EZ view (dopasowanie obrazu), odtwarzanie dysków zapisanych w formacie MP3, WMA oraz Audio CD, odczytuje płyty DVD Video/DVD-R/DVD+RW/CD/CD-R/RW, Super Scan Play - podgląd z prędkością do 128x, 6-głowicowy magnetowid HiFi, optyczne i komponentowe wyjście cyfrowe audio, uniwersalny pilot, menu wyświetlane na ekranie

Z opisu wynika że odczytuje formaty CD/CD-R/CD-RW ale gdy wsadzam płytę CD-R z nagranym filmem nie czyta jej

Czemu ? Film jest w formacie avi naniesionym na płytkę

Czy to trzeba wypalić w jakimś formacie ? Jeśli tak, to za pomocą jakiego programu ?

A tak poza tym powiedzcie mi czy to dobry otwarzacz. Jest to kombo DVD + magnetowid za który dałem 2 lata temu 700zł !!

Mam mały dylemat czy lepiej kupić nagrywarkę DVD i wypalać filmy w tym formacie czy odtwarzacz DVD. Ceny są podobne. Co byście radzili :smiley:

Skoro brak jest obsługi Divx to niestety nie odejrzysz filmu w formacie avi. Nagrywarki DVD do kompa są dużo tańsze. Decyzja należy do Ciebie.

A może jakaś konwersja pliku i wypalenie go na CD-R ?

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 18:05

Ok nikt się nie kwapi do odpowiedzi to może jeszcze raz napiszę o co mi chodzi:

Mam ów otwarzacz i film w formacie avi. Odtwarzacz jak już wspomniałem odczytuje formaty DVD i CD-R/RW. Nie obsługuje formatu Divx i txt.

Posiadam jedynie nagrywardę CD-R/RW

I w tym wypadku jest jakaś możliwość przekonwertowania pliku avi na jakiś inny format i wypalenie go na CD-R by czytał go odtwarzacz ?

Skoro twój odtwarzacz odczytuje tylko format dvd to na co chcesz przekonwertować plik avi??? :o CD-R/RW i DVD-R/RW to typy nośników.