Odtwarzacz filmów z możliwością wyświetlania dwóch pasków napisów

Witam. Szukam programu, który pozwalałby załadować dwa oddzielne pliki napisów i odtwarzacz je powiedzmy jeden na górze drugi na dole. Chodzi mi głównie o naukę języka. Angielskiego najwięcej nauczyłem się chyba z filmów i z komiksów. Mam nadzieję że udałoby mi się podobnie z niemieckim i taki program by mi znacznie pomógł. 

WMP12 & FFDSHOW VIDEO DECODER & VSFILTER :

https://photos.google.com/album/AF1QipPUem5UwlX0tD2yjEg51neGhuaRNHW-d4GNOMCv/photo/AF1QipOAci-9ZC3zPFZQWSuywon5WImTUqfeDZrQkw6e

Zobacz PotPlayer (z linków bezpośrednich): http://www.dobreprogramy.pl/PotPlayer,Program,Windows,22586.html

Pod koniec instalacji pozwól mu dociągnąć dodatkowe kodeki, żeby wszystkie filmy odtwarzał. Używa ich jako wewnętrznych, więc nie mieszają one w systemie.

Jeśli są problemy z polskimi i niemieckimi ogonkami/umlautami, to w Preferencje - Napisy - Czcionka napisów idziesz na prawo, i w Czcionka Domyślna i Alternatywna klikasz przycisk z nazwą czcionki i wybierasz odpowiednio skrypt środkowoeuropejski dla polskiego i zachodni dla niemieckiego.

Napisy dodajesz upuszczając je na górną lub dolną część ekranu lub prawo-klikiem na ekranie Napisy - Dodaj/Wybierz języki (plus rozwiń menu Dodaj drugie napisy).