Odtwarzacz filmów

dobry odtwarzacz filmów

Witam

Do wyboru wystarczy przeglądnąć.

no tak wgrałem allplayera i dalej nic większość filmów divix chyba tak sie nazywa format nie idzie

Kodeki zainstalowane ? jakie ? Co znaczy nie idzie , rozwiń troszeczkę , piszesz strasznie skrótowo.Podaj jak najwięcej informacji co się dzieje , będzie łatwiej pomóc.

Subedit jest tutaj http://subedit.prv.pl/ - do poprawnego funkcjonowania pod Windows Vista potrzebny jest Patch umieszczony w Dziale Download.

Do poprawnego odtwarzania filmów DivX potrzebujesz kodeków np. K-Lite Mega Codec Pack - tutaj wersja dla Visty 32bit http://www.codecguide.com/download_mega.htm

Pozdrawiam

sorki ale nie jestem orłem w tej dziedzinie wczesniej miałem xpeka a na nim Sab edita i nie miałem problemu wszystkie filmy odtwazałem .teraz mam viste i nie mogę otworzyc większosci filmow.jak wspominalem wgralem allplayera z dodreprogramy ale tez nie otwiera

bobik_69_ ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Sam odtwarzacz nie wystarczy , dodatkowo potrzebne będą kodeki , zainstaluj np podane przez wislakKR Powinno wtedy wszystko śmigać.

wielkie dzięki .

pozdrawiam

ok wgrałem ale przy uruchamianiu wyskakuje czerwony x i napis failed to sed data for i dalej problemo…?

witam ,czy jest osoba której działa program Sabedit

A ja polecę Ci instalację filtrów ffdshow + Real Alternative + ewentualnie QuickTime Alternative Lite i jakikolwiek player (wystarczy dostarczony razem z Windows WMP). Ja korzystam z takiego rozwiązania od niepamiętnych czasów :wink: i nie mam najmniejszych problemów z odtworzeniem jakiegokolwiek filmu.

Pozdrawiam

idealne rozwiązanie :smiley: tez tak mam :wink: jeszcze do tej paczki dodał bym SubEdit-Player’a - kocham te suwaki :lol:

best player 2.105 :smiley:

bobik_69_ , proszę nie pisać postów pod postem, tylko używać opcji Edytuj. Złączyłem.

Witam ,dzięki wszyskim którzy pomogli i tym którzy próbowali a nawet tym którzy"PRZESZKADZALI"z tego też wyciągłem wnioski .Powiem tak łatwo osądzac drugiego człowieka nie zadając sobie maleńkiego trudu by mu troszkę pomóc.Więcej zrozumienia!

Jest taka mądrość ludowa “Każdy sądzi według siebie” pozdrawiam .