Odtwarzacz mp3 Sansa Express

Witam, mam problem związany z odtwarzaczem mp3 Sansa Express. W momencie kiedy podłączam go do USB w laptopie, pojawia mi się informacja o błędzie ''winamp.exe" i braku biblioteki drmclien.dll - jednakże, ten błąd po pewnym czasie ustąpił. Natomiast nurtuje mnie stały problem, który dotyczy odczytu odtwarzacza. Powinien zostać wykryty automatycznie jako pendrive, lecz tak się nie dzieje. Muszę posługiwać się WMP do przegrania piosenek na odtwarzacz. W trakcie przegrywania piosenek, przy którejś z kolei, po serii przegranych, w trybie kopiowania pojawił się komunikat - sprawdzanie, a następnie błąd. Wydaje mi się, że to nie jest kwestia posiadanych mp3 na komputerze, gdyż próbowałem ponownie przegrać te same mp3, które już znajdowały się na odtwarzaczu, a błąd pojawiał się z nieznanych mi przyczyn.

Drugi problem.

Przy włączani komputera pojawia mi się na monitorze komunikat NO SIGNAL INPUT. Dopiero po kilku ponownych włączeniach komputer zaczyna normalnie funkcjonować. Zdarza się również, że przed wejściem do systemu monitor przechodzi w tryb oczekiwania, lampka do tej pory żółta, zaczyna świecić na pomarańczowo. Może mieć to związek z tym, że mam zasilacz CODEGENA (taki jedynie posiadałem na stanie, po tym jak poprzedni się zepsuł) Problem nie powstawał, jednak po pół roku działania na CODEGENIE pojawił się :slight_smile: