Odtwarzacz MP3 synchronizuje się z WMP. Jak to wyłączyć?

Przed zainstalowaniem WMP 10 mój odtwarzacz MP3 działał prawidłowo tzn. wszystkie pliki były widoczne i można było na niego coś wgrać, a teraz po wgraniu WMP 10 na odtwarzaczu pojawiły się dwa foldery Dane i Nośnik i nie ma żadnych plików!! Choć po włączeniu odtwarzacza(bez używania komputera) wszystko gra. Sprawdzałem u kumpla, który nie ma WMP 10 i wszystko jest ok. MP3 jest czytane jako URZĄDZENIE MTP. Czy jest taka możliwość aby WMP 10 nie “czytał” odtwarzacza MP3?

PS. To samo jest z WMP 11

PS2 . Nie piszcie usuń, bo WMP jest mi niezbędny do życia :-x

Na XP PRO SP2 możesz zawsze wrócić do wersji 9, nie wiem jak jest z wersją Home.

Damian15

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to wyłączyć, bo nie mogę wgrać nic na MP3.

Tacy z Was znawcy, że na Widndows’owskim programie się nie znacie?

Czyta ktoś wogóle te moje posty?

Damian15, a z wersją 9 w końcu sprawdziłeś czy nie ?

WMP 11 oczywiście widzi odtwarzacz mp3. A czy w mój komputer widzisz mp3 jako dysk ? Czy możesz wejść na ten dysk i odczytać dane ? Windows XP powinno po pierwszym podłączeniu wykryć mp3 i poinformować Cię, że wykryło nowe urządzenie -urządzenie magazynujące usb i spytać się jak chcesz je nazwać. W WMP dane z usb powinny być widoczne w zakładce synchronizuj.

Gdy podłącze MP3 to w Mój Komputer wygląda to tak:

Później jest:

A następnie :

Z tym że foldery Music i Playlist są puste, chociaż na MP3 są wgrane piosenki. Wszystko to się robi po wgraniu WMP .

Nawet jak w WMP wejdę w zakładkę synchronizuj to nie ma tam utworów zawartych na MP3 choć miejsce wolne które pozostało na niej jest poprawnie pokazane.

U mnie w XP standardowo Windows wykrywa i opisuje mp3 jako dysk wymienny z przypisaną kolejną literą dysku, u Ciebie chyba H powinno być. Zgaduję, może jakieś oprogramowanie do mp3 instalowałeś ? Spróbuj odinstalować może. A we właściwościach tego grundig’a co się pokazuje ?

Mi też Windows wykrywał i opisywał mp3 jako dysk wymienny z przypisaną kolejną literą dysku jak nie zainstalowałem WMP 10 lub 11. Żadnych oprogramowań do mp3 nie instalowałem . Właściwości wyglądają tak:

asdqs8.th.png

Jeżeli problem jest aktualny to może ten artykuł coś pomoże:http://support.microsoft.com/kb/307844/PL/

U mnie mp3 np jest widoczne jako Dysk1 FAT wymienny z literą F:

Jeżeli u Ciebie mp3nie jest pokazany jako kolejny dysk z odpowiednią literą, to może spróbuj dodać literę dysku (Uwaga!:nigdy tego nie robiłam, więc może ktoś lepiej znający się wypowie).