Odtwarzacz mp3

witam!!

chce zakupić odtwarzacz mp3 bo mój już szwankuje jak jest wtyczka od słuchawek to gubi głośność już i mam kilka pytań !!

-czy lepiej kupić odtwarzacz mp3 czy odtwarzacz mp4 czy ipoda??

-chce kupić do pracy żeby była duża pamięć

-czy kupić na baterie AAA czy akumulatorki

-czy kupić z monitorem małym czy takim paseczkiem tylko??

-w zależności od tego, do czego potrzebujesz playerka. Musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Czy wykorzystasz go tylko do słuchania MP3 czy jeszcze czegoś więcej

-lepiej na akumulatorek

-jak ci wygodniej

Napisz jaki masz budżet przeznaczony na ten cel… wtedy doradzę Ci coś fajnego :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

Ja polecam odtwarzacze z wymiennymi akumulatorami.

Miałem mp4 ale po 5 miesiącach sypnął się wbudowany akumulator :smiley:

jeżeli słuchasz tylko muzyki to według mnie najlepszy wybór to mp3 i czym mniejszy tym lepszy bo wygodniejszy a że mp3 będzie tańsze to sobie można za to kupić z większą pojemnością. ja raczej polecam akumulatorki wymienne bo z tymi niewymiennymi to mogą być duże problemy a ich trwałość nie jest wieczna a kupić może być trudno

Ja uważam, że na chwilę obecną najlepiej jest kupić odtwarzasz mp4, ze względu na małą różnicę w cenie. Co do MP3 to polecam ci Creative Muvo 2GB, a MP4- Pentagram Vanquish R Wave Twin Core 4GB

Teraz odtwarzacze mp4 kosztuja 88zł i maja dobra baterię. Ja bym Ci to polecał.

Ja teraz zastanawiam się nad odtwarzaczem mp3 SanDisk Sansa Express (2GB) fm

Czytnik kart pamieci, wbudowane radio :slight_smile:

Co prawda ma wbudowany akumulatorek jednak podejzewam ze zanim cos sie z nim stanie to technika pojdzie na tyle do przodu ze nie bedzie sie oplacac go naprawiac :slight_smile:

Czy ktos moze sie spotkal z tym odtwarzaczem i ma na jego temat jakies spostrzeżenia?

Podrawiam :slight_smile:

jak mówią poprzednicy, lepiej kupić z wymiennym akumulatorkiem, bo te mogą ulec uszkodzeniu prędzej niż ci się wydaje :wink:

no i z tą techniką to prawda idzie jak zwariowana ale bardziej popularne są z wymiennymi akumulatorkami wiec technika raczej pojdzie w strone ulepszenia akumulatorków/ tworzenie nowych modeli :wink: