Odtwarzacz mp3

Witam! Jaki mi możecie polecić odtwarzać mp3? Głównie chodzi mi o to żeby miał funkcję dyktafonu i żeby nagrywał ok godzinę. Chciałbym też żeby miał 1GB pamięci. Co polecacie? Czy w ogóle są takie odtwarzacze mp3 co nagrywają dyktafonem 1 godz? pzdr.

Są mój nagrywa około 3 godziny na całej pamięci (512mb)

a w jakiej cenie ma być ten odtwarzacz??

ok 300zł

pozostaje tylko pytanie, czy odtwarzacz mp3/mp4 (z tych zwykłych) nada się na dyktafon? z doświadczenia wiem, że nie. jakoś bardzo słaba, szczególnie z większej odległości. zresztą wypróbuj playery znajomych. może akurat znajdze się jakaś perełka. jeśli nie, to polecam zaopatrzyć się w normalny dyktafon.

ok dzięki, zastanowię się.

ja poleciłbym ci w tej cenie ten odtwarzacz

http://allegro.pl/item133288191_philips … klep_.html

ma go mój kumpel i jest bardzo zadowolony

a ja polecilbym odtwarzacz o nazwie Nokia 6230, a najlepiej 6230i. Mozesz spokojnie zamatowac karte pamieci 1GB i sluchac muzyki w naprawde rewelacyjnej jakosci dzwieku

A dodatkowo masz telefon :slight_smile:

A ja ci polecam nokie 6630, to ściema że sie stale wiesza, mam go 4 mies, 1Gb karte i ani razu sie nie wiechnoł.

Mam też odtwarzacz mp3 creative muvo tx 512mb i jest rewelacyjny (z wyjątkiem dyktafonu :smiley: )

ok dzięki, czyli widzę z waszych opini że w tych odtwarzaczach mp3 jest słaby dyktafon :confused: no cóż mówi się trudno. A telefonu nie chcę :slight_smile:

pzdr.