Odtwarzacz muzyczny 1by1 v.1.66 - absolutna rewelacja

Dziś odkryłem niesamowity odtwarzacz muzyczny.Posiada funkcjonalności jakie sa niedsotępne w żadnym ze znanych mi odtwarzaczy ,jest rozbudowany,choć jego rozmiar to …118kb.

1 nowość to umiejętność odtwarzania muzyki prosto z katalogów,bez tworzenia wcześniejszeych playlist.Posiada wbudowany eksplorator plików,odtwarza wszystko co jest w katalogu kolejno lub losowo bez żadnego dodatkowego klikania.Po przesłuhaniu katalogu przechodzi do następnego. Można oczywiście odtwarzać z podkatalogów po wybraniu takiej opcji.

2 nowość to odtwarzanie fragmentów utworów,zaczynając od wybranego miejsca i trwające określoną liczbę sekund. Ponadto umie kopiować ,usuwać wpliki muzyczne,tworzyć playlisty,skanować długość utworów,tworzyć ulubione pozycje utworów,traktuje zawartość katalogu jako playlistę zatem można poukładać ,usuwać pliki w dowolnej kolejności,mieszać,ma korektor dźwięku i wiele innych funkcji znanych z tradycyjnych odtwarzaczy.

Ma bogate menu kontekstowe po kliknięciu na utwór bądź katalog. Program jest badzo szybki,mały i funkcjonalny,zatem prawdopobodnie został napisany w asemblerze. Polecam każdemu ,a ponieważ jest darmowy ,powinien się znaleźć w kategorii “otwarzacze” na dobrych programach.Jest po angielsku ,ale to chyba nie problem.

do pobrania stąd www.tnij.org/1by1

A nie lepiej podać stronę programu? Ja bym się nie odważył ściągać nieznanego pliku. :frowning:

mpesch3 audio tools

Bardzo podobny z wyglądu do Foobara.

Nie każdy lubi kombajnów jak w tym przypadku.

Dlatego nie używam takich odtwarzaczy jak ten.