Odtwarzacz muzyczny na Android


(Maflex) #1

Witam!

 

Mam taką rzecz... wybieram się w przyszłym tygodniu na dłuugą podróż samochodem, więc chciałem umilić sobie czas muzyką, mam do dyspozycji tablet z androidem, do którego pragnę dokupić uchwyt samochodowy, by mieć go na widoku. Problem mam jednak ze znalezieniem odpowiedniego odtwarzacza, który spełnił by moje zachcianki i mam nadzieję, że znacie coś godnego polecenia :slight_smile:

 

Chodzi o to, że jadąc samochodem samemu, chcę móc sprawnie, łatwo i szybko zmienić muzykę, przełączyć wykonawcę, albo listę odtwarzania. Nie mogę sobie pozwolić jednocześnie prowadząć grzebać w tablecie i szukać po programie tego co chcę. Oczywiście wcześniej wszystko ustawię, tak by mi pasowało i przy podróży tylko z tego korzystać. Moje problemy to:

  1. Zazwyczaj programy oferują bardzo małe przyciski nawigacyjne, na ekranie 8 calowym można jednak dać taki przycisk, by w niego łatwo trafić, prawda? Chciałbym mieć możliwość tak ustawić interfejs, aby się nie denerwować, że chcąc zmienić listę, albo piosenkę wychodzę do menu, bo przyciski są tak małe, że trafiam nie tam gdzie trzeba.

  2. Mało informacji - na takim ekranie spokojnie można zmieścić odpowiednio duże przyciski, pasek stanu piosenki i choćby listę odtwarzania, bądź ,,listę list" po jednej stronie. Niestety wszystkie programy jakie poznałem działają na zasadzie - albo masz listę - albo masz odtwarzanie. Za to jest OGROMNA okładka albumu, która mi wystarczy jako drobna w rogu, albo i lepiej, żeby jej nie było. Bardzo duża część ekranu się marnuje.

  3. Chciałbym ustawić sobie listy odtwarzania, np. Spokojne, Wesołe, Mocne i móc się między nimi w prosty sposób przełączać, jak i po wyczerpaniu list, skakać po wykonawcach.

 

Idzie znaleźć taki program, który zaspokoi moje potrzeby? Na prawdę nie chcę cudów, wodotrysków, tylko żeby to było funkcjonalne.

Z góry dziękuję!


(Tycobb) #2

Zatem jeśli chodzi o sam odtwarzacz to polecam Ci Shuttlebądź Spotify (na chwilę obecną możesz przez miesiąc używać wersji premium za darmo).


(kalitt) #3

PowerAMP


(system) #4

 

Widzę że masz problemy żeby zrozumieć co to jest (Odtwarzacz muzyczny na Android) Autorze wątku ja z swojej strony polecam (sam używam) Aimp Android Player oto co oferuje:

 

AIMP dla Androida jest tworzony jako lekki odtwarzacz dla telefonu do wygodnego słuchania muzyki. Zaangażowani w rozwój Borysa Muradov, autora pMetro . Odtwarzacz oparty jest na znanych już silnikach BASS i są “out of the box” obsługa formatów MP3 / WAV / OGG / FLAC / AAC / ALAC / WV.

 

Dźwięk silnika: BASS

  • Obsługiwane formaty: MP3 / WAV / OGG / FLAC / AAC / ALAC / WV

  • Obsługiwane systemy operacyjne Android v2.3 (i wyższe)

  • Dodawanie plików i folderów z karty SD i / lub wewnętrznej pamięci

 

http://aimp.com.pl/index.php/pl/component/content/article/42-nowoci/199-aimp3-android


(jarekm26) #5

Polecam taki…

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.zorillasoft.musicfolderplayer.donate

 

Prosty szybki interfejs, bez zbędnych wodotrysków i świecidełek dla gimbusów,

dostępna również wersja free…


(Maflex) #6

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, trochę potestowałem i wygrał poweramp, da się dać mu dopasowanie do szerokości i tworzy wtedy naprawdę duże przyciski nawigacyjne, czyli to o co co mi chodziło :slight_smile: Nie jest co prawda wszystko co bym chciał, ale swoją funkcję spełnia :slight_smile: