Odtwarzacz muzyki


(pac-man) #1

Witam :slight_smile:

Mam dość nietypowe pytanie czy istnieje taki odtwarzacz muzyki który po zagraniu wybranej losowo piosenki z playlisty już jej nie użyje ?? tzn. ta sama piosenka już sie nie powtórzy?? Wiem że można użyć odtwarzania po kolei ale to nie zawsze jest wygodne, szczególnie na domówkach.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam :smiley:


(Leszek2204) #2

Winamp 5.63 Build 3235 Lite


(pac-man) #3

A foobar ma taką opcje ??


(Leszek2204) #4

tutaj można poczytać http://www.dobreprogramy.pl/foobar2000, … 13337.html


(pac-man) #5

No i nie dostałem dobrej odpowiedzi nadal szukam


(Hipol14) #6

Ciekawe pytanie. Nie spotkalem sie z odtwarzaczem ktory posiadalby taka funkcje, bo w zasadzie co za roznica czy kazesz odtwarzaczowi grac losowo piosenki i ich nie powtarzac czy po prostu wymieszasz piosenki w playliscie przed jej odtworzeniem. Beda wtedy leciec po kolei, ale i tak “losowo”.


(Pirx) #7

Przecież właśnie w taki sposób powinno działać odtwarzanie w trybie “shuffle”. Tym się to różni od trybu losowego, że użyty kawałek już się nie powtórzy do momentu kiedy nie zostaną wykorzystane wszystkie utwory z playlisty. Odtwarzanie losowe nie zapamiętuje już odtworzonych utworów. Na Linuksie używam prostego odtwarzacza DeaDBeeF i mam do wyboru zarówno opcję odtwarzania losowego jak i “shuffle”.


(Adrianoss) #8

Polecam Ci Winampa :slight_smile:


(Darki) #9

Winamp albo Aimp są do siebie bardzo podobne ale winamp lepszy, ale zależy od gustu.


(Bogdan_G) #10

Mnie zaciekawił ten player muzyczny: http://www.programosy.pl/program,hokrai … layer.html Mniejszego nie widziałem. Być może spełni wymagania w powyższym temacie, chodzi o playlisty i wiele opcji. Ja spróbuję rozpatrzyć się z hokrainem, czy mi się nada. Działa w trybie portable, a integruje się z exploratorem.

Jeszcze poczytałem tu: http://translate.google.com/translate?h … %26hl%3Dpl Interesujące.


(Andrzejswit) #11

Od Foobar2000 wyciągniesz najlepszą jakość dźwięku. Instalując do niego plugin WASAPI uniemożliwisz odtwarzanie innych dźwięków (takich jak błąd windowsowy). Być może ma ten lajtowy wygląd - ale odtwarzacz muzyki ma odtwarzać muzykę, a nie wyglądać.

Aha, tak, Foobar2000 ma opcje Shuffle - może losować piosenki w trzech trybach (Tracks, Albums, Folders).