Odtwarzacz nie czyta płyt wielosesyjnych

witam! kupiłem wczoraj odtwarzacz DVD Ferguson 780HX i zauważyłem, że nie czyta on płyt wielosesyjnych (tzn czyta pierwszą sesję, a dogranych filmów już nie).

Czy to coś z moim odtwarzaczem czy one tak mają? Moja stara manta Emperor III radziła sobie bez problemu… Czy po zmianie firmaweru można to naprawić?

Pozdrawiam!

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 12:07

dlaczego mój temat został przeniesiony z działu Hardware do Na luzie? :shock: :?

Z tego co pamiętam starsze modele chyba miały taką wadę, że nie radziły sobie z płytami wielosesyjnymi, podobnie jak starsze OS, ale dziwne że ten problem masz z nowym sprzętem. Poczytaj, może pisze coś o tym w instrukcji…

to znaczy że sprzedawca mnie oszukał czy co?? napisałem do fergusona, pewnie jutro mi coś odpiszą

ew. zamknij płytę po nagraniu ostatniej sesji…

no i super…

to co ja mam zrobić jak mam serial i co tydzień dogrywam jeden odcinek na płytę dvd?

siąść i płakać ??

A na drugi raz czytać instrukcję obsługi przed dokonaniem zakupu, żeby nie kupowac kota w worku.

Nagrywaj za każdym razem na nową płytę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

albo na DVD-RW ;]

taa, mam nauczke na przyszłość żeby dokładnie się o wszystko wypytać… chociaż o tym też siędosyć dużo dowiadywałem w necie i szukałem opinii ludzi i wszystkie były pozytywne więc to mnie zmyliło

a na DVD-RW nie ma sesji tylko się dogrywa filmy normalnie?

kasujesz poprzedni wtedy ;] a nie wiem czy jest sesja jak dograsz