Odtwarzacz video z ważną funkcjonalnością na WIN7

Witam,

Szukam odtwarzacza do odtwarzania plików video na Windows 7, który oczywiście mógłby otwierać popularne formaty, napisy, itd. Jednak poza tym koniecznie musi posiadać jeszcze jedną rzecz: żeby przy poruszaniu myszką w full-screen nie wyskakiwały mi żadne okna, menu nawigacyjne, itd. W zdecydowanej większości odtwarzaczy jest tak, że jak się przesunie kursor maksymalnie w dół to wyskakuje pasek z aktualnym czasem odtwarzania. Ja natomiast chcę, żeby taki pasek wyskakiwał gdy kliknę w dowolnym miejscu ekranu. Zapytacie po co mi takie coś. Żeby nie wchodzić w szczegóły, gdy oglądam jakiś film lub serial lubię je oglądać w nieświadomości, która jest już minuta (zazwyczaj podczas oglądania tracę rachubę czasu). Niestety podczas oglądania często zdarza się poruszyć myszkę i przez to przypadkowo podejrzeć czas odtwarzania. Do tej pory oglądałem wszystko na XP, a tam był program VPlayer, który w 100% spełniał moje wymagania. Ale teraz jestem na WIN7 i tam VPlayer już nie działa. Czy znacie jakieś programy, który mogły spełnić te wymagania (VLC odpada, bo kilka razy już mi się zawiesił przy przewijaniu)?

Pozdrawiam

Media Player Classic

Wystarczy wejść w View --> Option --> Fullscreen --> I odznaczyć “Show controls in full screen”

U mnie działa.