Odtwarzacze MP4 - jaki format?

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak to jest z tymi formatami w odtwarzaczach MP4 - chodzi tu o *.AMV i *.MTV. Który z nich ma większą kompresję?? Który jest lepszy przy wyborze odtwarzacza? Dzięki z góry za odpowiedź :slight_smile:

oba są do kitu ? Lepiej się zapytaj ile wybrany odtwarzacz może wyświetlać klatek na sekunde :stuck_out_tongue:

Tylko, że nigdzie nie podają takich danych :smiley: A za to o “świetności” tych kompresji prześcigają się prawie wszyscy producenci :wink:

oto chodzi :slight_smile: bo aktualnie te “super hiper playery mp4” moga odtwarzac z predkoscia 8 do 11 klatek :slight_smile: a na tym raczej nie poogladasz :stuck_out_tongue:

W sumie chyba trudno się jakoś strasznie nastawiać na oglądanie filmów na takim sprzęcie (aż na to nie liczę :stuck_out_tongue: ). Chodzi jednak o to, że nawet jak juz zapakuje jakiś filmik/ teledysk to żeby on mi nie zajmował połowy pamięci odtwarzacza, bo wtedy to marne przedsięwzięcie. Dlatego też pytam o kompresję…

rmvb :slight_smile:

Uzywam odtwarzacza mp4 i takie tez sprzedaje, osobiscie polecam format AMV ze wzgledu na to ze oprogramowanie do przerabiania na AMV bardziej mi przypadlo do gustu i sprawia mniej problemow niz tez do konwersji na MTV. Oprogramowanie ktore posiadam do konwersji na AMV pozwala na wybor rozdzielczosci i kilku innych opcji zwiazanych z jakoscia dzwieku. Pozdrawiam.

Na dysk 512 Mb można spokojnie wrzuciś dwa filmy po 1,5 h.

Tylko nie wiem czy aż tyle akumulator wytrzyma :slight_smile: