Odtwarzacze MP4 - jakie byście mi polecali

Witam Wszystkich

Potrzebuje kupic jakis fajny odtwarzacz mp4, na allegro tego jest masa ale niewiem jak z jakością dźwięku itp, ogolnie takie zabawki kształtują sie kolo 200zl za 1GB

Najwazniejsze, to bedzie “siurprajs” dla mojej malej, (ale kolory rozowe odpadaja :stuck_out_tongue: hehe)

Jesli macie, jakis lub wiecie ktory model jest godny polecenia prosze o info…dajcie linki jakie byscie polecali i jakich firm???

Pozdro…

Ja myślałem że są dobre te z allegro ale według mnie są do **** lepiej pozbierac i kup jakiegoś Ipoda albo creativa :wink:

Za 2 stówy to możesz

kupić. Za tą kasę kupisz w miarę dobry odtwarzacz mp3, o dobrym mp4 zapomnij.

A ja polecałbym Ci kupić palmtopa lub od razu palmfona :slight_smile: Koszt 800-1000 zł Sam posiadam Acera N30 i nie zamienie go na żaden mp4 w którym obraz sie pokazuje do gory nogami i lustrzanie…

Ja mam Easy Touch ET-3009 Quark od dwóch miesięcy, jak dotąd działa bez zarzutu.

a ja mam taki http://www.nanokey.pl/proddetale.php?info=mj4c i nie narzekam (przynajmniej na razie :slight_smile: )

5x więcej :roll:

Radze dozbierać do ok 500-600zł i wtedy kupić

no rozumiem a mozesz mi poakzac linka takiego playera na allegro bo nie moge wlasnie znalesc firmy wiesz

Easy Touch ET-3009 Quark

Tutaj masz link do tego odtwarzacza. (7 sek szukania w googlach)

Może nie jest to link do allegro, ale ceny też są.

Moim zdaniem jest to taka zabawka. Film tam może i zmieścisz, ale

jakim kosztem. Ekranik taki mały, a na dodatek nie widać wszystkiego tak dokładnie.

Miałem podobne takie coś w ręku i nie zachwyciło mnie to.

Radzę uzbierać pieniędzy na dobry odtwarzacz Mp3 > iPod Nano