Odtwarzanie filmików - Karta sieciowa?

Witam panowie ;).

Na sam początek dodam, że jestem absolutnym laikiem między wami. Kolega mi polecił aby się tutaj zgłosić, a więc opiszę wam mój problem najkrócej jak mogę.

Tydzień temu podłączyli mi nowy internet na kablu od nowego dostawcy, 25mb/s. Oczywiście co się okazało, nie ma 25 jest tylko 3.5mb/s stwierdzono, że to wina karty sieciowej, która w tym tygodniu będę wymieniał. Ale nie to jest najważniejsze, moim problem jest odtwarzanie filmów na YT. Od tamtego czasu kiedy załączam filmik podczas odtwarzania w ogóle się nie ładuje tylko prawie stoi w miejscu, natomiast kiedy zastopuje bufor idzie od razu do przodu tak jak powinien od samego początku. Powiedźcie mi proszę czy to jest wina tej karty sieciowej czy czegoś innego? Przeinstalowałem Flash Playera 10 razy, przeglądarka z HTML5 pomaga tylko troche, leci szybciej ale za to filmik zacina przez wysokie użycie procesora.

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam :).

aha, bym zapomniał. Problem występuje na Yt, wrzucie i wszystkich tych stronach czy tam programach, które odtwarzają filmiki w sieci. :frowning:

Pierwsze słyszę że winna może być karta. Jeśli coś z kartą jest nie tak to po prostu by nie działała w ogóle.

Co do YT i reszty spróbuj wyczyścić dane przeglądarki np. ccleaner’em.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Kliknij prawym przyciskiem myszki na jakiś film z YT – Ustawienia – odznacz lub zaznacz opcję “Włącz przyśpieszanie sprzętowe”

lw267_Ustawienia.jpg

Sprawdź inne DNS-y :

Open

208.67.222.222

208.67.220.220


lub TP.SA.

194.204.159.1

194.204.152.34


lub Google

8.8.8.8

8.8.4.4