Odtwarzanie filmów

Witam.

Mam problem z odtwarzaniem filmów. Posiadam wszystkie niezbędne kodeki na których wcześniej nie miałem najmniejszych problemów. Gdy włączam film, użycie procesora skacze do 100% a film sie nie odpala:( Czy macie jakieś rady? za każdą z góry dziękuje:)

Czy te kodeki to paczka, np. K-Lite? Czym odtwarzasz, WMP czy MPC?

Wraleczego

Sciagnij Xvid player z downloadu dobreprogramy.pl

moze film jest jakis zwalony

czy z innymi filammi to samo ?

Tak, to taki zbiór niby najpotrzebniejszych kodeków (Codecs6030 allin1) Filmy odtwarzam w subedit, allplayer,vplayer i wszedzie jest to samo… nawet w WMP gdy włączam film użycie procesora wzrasta do 100% i po jabłkach:(

Tak z wszystkimi filmami jest to samo:( nawet z teledyskami:P

Wywal ten zestaw. Przeczyść rejestr jakimś programem i zainstaluj CCCP

PS.

chodzi mi o allin1.

Przeczysc rejestr tak jak mowi popula

ale sciagnij ccleaner i java 18 tol i tym przeskanuj

pozdrawiam

Marcopl

Ty już dzisiaj swoimi “światłymi” poradami narobiłeś dość zamieszania, doprowadzając do uszkodzenia systemu przez Usera, który nieopatrznie posłuchał Twych “porad”

Ignorujesz też uwagi odnośnie stosowania polskich liter - mimo, iż przestrzegałem o konsekwencjach.

Odpocznij sobie od pisania - 72 h to czas, jaki masz na przemyślenie swojej postawy.

Agaton

Rejestr możesz przeczyścić RegCleaner

Marcopl nie wypisuj głupot (java 18?)! Ale te trolle się mnożą !!

dzięki wam bardzo:) będę próbował z waszymi radami:) również pozdrawiam:)

Witam. mam taki sam problem.

czyszczenie rejestru RegCleaner’em i CCCP również nie pomogło.

Po włączeniu filmu użycie procesora wzrasta do 100% z czego 98/99% zawiera proces odtwarzacza.

Pomóżcie :wink: proszę!

kwaite09 , a jakiego systemu, odtwarzacza i kodeków używasz obecnie ? Jakie filmy masz na myśli (dokładny format proszę, a nie odpowiedź “avi”). Sprawdź gspot-em.