Odtwarzanie filmów


(luki) #1

Cześć wszystkim.

Takie pytanko- Jaki program jest najlepszy do odtwarzania filmów na kompie i co zrobić z podwójnymi napisami kiedy się odtwarza film z plytki a nie z twrdego dysku.. (Z twrdego to zamykam txt w osobnym folderze i jest ok) :slight_smile:


(fiesta) #2

Poszukuję :arrow: Problemy


(Adi171717) #3

Na pewno All player A najlepszy kodek moim zdaniem to ffdsow, wystarczny on do otworzenia kazdego filmu w chwili obecnej


(Gajowa) #4

Jest to wina zainstalowanych kodeków,w n/w linku masz to opisane:

http://www.divx.howto.pl/modules.php?na ... age&pid=16

Myślę,że chodzi ci o filmy avi i co do "najlepszego " odtwarzacza to sam musisz wybrać,bo to rzecz gustu.Ja używałem już kilku i obecnie moim najlepszym jest Subedit Player,a oto jego możliwości:

http://www.subedit.prv.pl/


(Adrian Witczak) #5

najlepiej do podwójnych napisów zastosować moja sprawdzona rade!!

obok filmu robisz nowy folder wrzusasz tam napisy!

i odpalasz film w ALLplaeyrze i potem klikasz na napisy podaje ż lokalizacje i juz! !!


(Chees) #6

VPlayer jest najlepszy! Choć i Crystal Player jest spo :slight_smile: ko!


(Damian) #7

Jeśli potrzebuje sie nieskomplikowanego playera. Ogólnie to są dużo lepsze.


(system) #8

Do DVD z lektorem najlepszy jest VideoLan :-D. Gorzej z filmami z napisami. Ciężko go zgrać z danymi napisami... :frowning:


(Del15piero) #9

A czy jak zaczynacz oglądać film to w tray'u nie wyskakuje ci taki aprat ekg (niebieskie pudełko) jeśli tak to weź prawym i prawie na samiej górze odznacz Subtiltes( albo jakoś tak :wink: )


(Valcat) #10

Dokladnie problem tkwi w sys trayu. Napewno zainstalowales paczke kodekow ktore sa tak "madre" ze po wlaczeniu filmu chca byc "pomocne" i wrzucaja nam napisy kiedy odtwarzacz juz je sobie rowniez wrzucil. W ten sposob mamy podwojne napisy. Rada po uruchomieniu filmu nie maxymalizuj go i w sys trayu right-klick na ta niebieska paczke (choc u mnie byla to zielona strzalka) i wylacz napisy (disable subtitles). Napewno to jest to. A jesli chodzi o odtwarzacz to nie ma nic lepszego od All Playera. Ostatnio na jednej z amerykanskich stron z downloadingiem wygral w rankingu na playery. Serio. pozdrawiam


(luki) #11

Dzięki valcat - powiedz mi jeszcze tylko czy za każdym razem będę musiał wyłączć te litery w tym kodeku czy tak już zostanie.. ???


(Valcat) #12

Niestety bedziesz musial. Radze wiec wywalic (odinstalowac te "pomocne" kodeki). Zreszta wywal wszystkie kodeki. Zainstaluj nowego All Playera ze strony autora: http://www.marbit.com.pl W tym playerze w Setap (ustawienia programu) jest opcja Live Update. Kliknij. Pozniej - Sprawdz. Program przeanalizuje potrzeby programu, znajdzie wszystkie mozliwe kodeki Audio i Video. Jak znajdzie to kliknij Zainstaluj. I po wszystkim. Bedziesz mial wszystko co potrzebujesz. Zrob jak mowie a nie pozalujesz. Pozdrawiam i milego ogladania.