Odtwarzanie niekompletnych plikow *.avi


(Kayoot) #1

Witam !!

Poszukuje programu, ktory by otwieral niekompletne pliki avi, ktore wlasnie sciagam z internetu. Użaywam obecnie Allpleyera i on ma taka funkcji FixAvi, ale czasami zawodzi- uznaje plik ze nie jest avi, chociaz w rzeczywistosci jest.

A wiec czekam na propozycje 8)

Pozdrawiam.


(Ryan) #2

Zależy od formatu kompresji pliku AVI. W większości przypadków można naprawić indeksy do ostatniej klatki kluczowej (DivX/XVid), czasem można otworzyć plik bez zbędnych ceregieli (MPEG1/2), czasem jest to niemożliwe (niektóre wersje Indeo). DivXy 'poprawisz' DivFix'em lub odtworzysz AviPreview. Pamiętaj jednak, że w większości przypadków plik zostanie zmodyfikowany i dociągnięcie z sieci brakującej części przestanie być możliwe!


(Qbek50) #3

polecam VideoLan :

http://www.idg.pl/ftp/linux_358/VideoLA ... 0.7.2.html


(Damian) #4

Wypróbuj jeszcze program BSplayer


(m@rcin...) #5

Wybierzesz sobie coś.. :slight_smile:

Odtwarzacze plików Audio i Video

:arrow: http://nowe.pl/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=8


(system) #6

jesli pobralo ci poczatek pliku avi, niepelny lub caly (np. plik 1.part) to mozesz uzyc virtual dub, lub avi preview, sprobowac mozna takze uzyc odtwarzacza Media Player Clasic (nie mylic z Windows Media Player)

nalezy pamietac ze musi to byc poczatek pliku, poniewaz zawiera on niezbedne informacje potrzebne do odtworzenia pliku

kiedys natrafilem na program ktory wyszukiwal klatki w ktorej kolwiek czesci pobranego pliku, dzialal z wiersza polecen, no ale gdzies mi umknal i nie moge juz go znalesc