Odtwarzanie plików na Wrzuta.pl do połowy

Witam

Mam od wczoraj netbooka Samsung nc10. Sprawdzałem to na IE i na firefoxie, a system (WinXP Home SP3) jest świeżo zainstalowany. Zainstalowalem Flash Playera normalnie z Adobe, pliki, czy to audio czy to wideo na wrzuta.pl odtwarzają mi się tak do 60% i nie wiem co zrobić, reinstalowałem flasha i nic, youtube np. działa poprawnie. Proszę o pomoc.

U mnie też coś na wrzucie przycina tyle że po 5 sek. zatrzymuje się, a wcześniej działało normalnie więc może jakieś problemy z serwami mają…

Mi się tak robi czasami jak net mi kiepsko chodzi- odtworzy do połowy i koniec, nic się nie da zrobić.

Nie sądzę, żeby to była wina systemu, sterowników, etc. tylko jak już to albo problemy z netem, albo coś u nich na serwerach.

Od siebie dodam, że kiedyś miałem podobną sytuację, z tym że na youtubie. Film odtwarzał się do 1/3, czasem połowy i nagle stawał.

Miało to jednak miejsce na systemie GNU/Linux a spowodowane było brakiem wolnego miejsca na partycji plików tymczasowych (/tmp) - tam właśnie pobierały się wszystkie filmiki.

Skoro jednak system jest świeżo po instalacji to mało prawdopodobne aby już brakowało miejsca na dysku :slight_smile:

Ja tak miałem w Operze, gdy ustawione miałem pamięć podręczną np. 40mb, po zapełnieniu nie chciał mi więcej pobrać. :confused:

Obgadałem sprawę z moim kolegą z telepolis, który również ma iPlusa - oboje sprawdziliśmy na innych łączach - wrzuta działa ok. Tylko na iPlusie, nawet w HSPA zatrzymuje się w pewnym momencie - dalej nie pójdzie za żadne skarby. Nie mamy pojęcia, co jest tego przyczyną, trzeba będzie do nich napisać, wydaje się nam, że nic innego w tym przypadku nie pozostaje. Jednak będę wdzięczny za każdą sugestię - chociaż z ciekawości, dlaczego tak się dzieje przez iPlusa. Bo rozumiem, że może ściąć, że pingi itd. - ale żeby w ogóle nie szło…

Z racji tego, że miejsce problemu zostało zdiagnozowane, temat przenoszę do sieci komputerowych.

Nie mam zamiaru słuchać takich tekstów w stylu flamewar, bo to do niczego nie prowadzi, zwykła przepychanka bez argumentów czy w stylu: “a u mnie w białostockim to działa wolno”. To nie temat na dyskusje w tym stylu. Wiem co wybrałem.

Tak zrobię, jednak się powtarzasz bo o tym przed chwilą mówiłem…

Dlatego Twój post kasuję, bo nic nie wnosi :frowning:

Tak apropo czemu nie wstawisz sobie ostrzeżenia? Każdy powinien być traktowany na tym samym poziomie. Dlaczego Wy możecie łamać regulamin, a My nie?

Chodzi o post pod postem…

Spróbuj odtworzyć plik na wrzucie przez bramkę proxy z buforem plików. Jak będzie hulać znaczy to że wina stoi po stronie dostawcy internetowego.

Jeżeli bramka by nie działała to zobacz jeszcze na te bramki:

www.darmoweproxy.pl

www.bramkaproxy.org

www.anonimowosc.org