Odtwarzaniem filmow w win vista

kupiłem wczoraj laptopa hp 6715s z Windows vista basic. jest problem chodzi o odtwarzanie filmów żaden film nie działa choć zainstalowałem kodeki. słyszałem ze jeśli masz filmy pirackie to nie odtworzy vista bo jest jakaś blokada jeśli tak czy jest jakiś sposób aby go obejść. czy jest inna przyczyna? POMOCY proszę bardzo o rade mój numer gg 7788689

pirackie filmy? w tej kwestii nie pomagamy :slight_smile: :x

oglnie żadne firmy nie działają nawet legalne czy piraty choć zaistalowalem legalne kodeki i jest legalny system vista kupowane w sklepie wraz z laptopem (koles ze sklepu media mark) nie potrafi mi wytłumaczyć jak jest przyczyna :evil: _ HELP _

Z tymi pirackimi filmami to niezupełnie tak do końca prawda :wink: ale - jakimi odtwarzaczami próbowałeś odtworzyć film ? Bo jeśli tylko wmp11 to faktycznie możesz mieć z tym problem…

subedit z patchem do visty allplayer dzialaj tylko niektore filmy jesli dzialaja filmy to sie nie da zmenic czasu napisow

zaistalowalem z stronki visty patcha z kodekami i bylo napiasne ze wszyskie filmy benda dzialalli ale okazało sie ze niektóre z rozszerzeniem avi nie ida

posiedzę jeszcze dziś wieczorem po pracy może coś mi sie jeszcze uda zrobić, ale nadal proszę o wasze jakieś pomysly przetestuje wszystkie

Był już podobny post.

Polecam pakiet VistaKodec’s > Odtwarzam wszystko w WMP 11 bez problemu nawet QT i RealMedia. Pakiet dodatkowo umozliwia kodowanie materiału kodekiem Xvid

Ja proponuję sprawdzony przeze mnie zestaw - FFDSHOW + VLC + Real Alternative. Póki co nie znalazlem filmu którego by takowy zestaw nie był w stanie odtworzyć…

@Wreg

Pakiet VC zawiera to wszystko i więcej i jest sprawdzone pod kątem działania w Vista.

link do autora kodeków > http://www.msfn.org/board/index.php?showtopic=66826

dziękuje panowie za pomoc udalo sie wszystko działa miałem przesc już na win xp jednak nie muszę