Odtwórz Wszystko chce przenosić i kopiować pliki

Witam. Tak jak w temacie mam problem z przyciskiem “Odtwórz Wszystko” mianowicie gdy nacisnę ten przycisk komputer chce przenosić pliki do innego folderu. Po kliknięciu anuluj komp chce kopiować te pliki do innego folderu. Dopiero po kliknięciu anuluj przy kopiowaniu zaczyna odtwarzać muzykę. Czytałem na innych forach o formatowaniu i różnych rozszerzeniach plików ale to nic nie daje.

Bardzo proszę o pomoc.

Bardzo dziwne. Ciekawe, jaki masz adtwarzacz i jakie to pliki, a tak poważnie, jaki to system gdzie:

Napisz o co w tym chodzi i z czym masz problem.

odtwarzacz Windows Media Player 11

pliki mp3 i każde inne które da sie odtworzyć za pomocą WMP

System Windows XP Profesional

Chodzi o to że denerwuje mnie to ciągłe wyświetlanie się przy kliknięciu “Odtwórz Wszystko” najpierw okienka przenoszenia

ChomikImage.aspx?k=1378452&t=634576768607168083&id=731444289&vid=1188434700&loc=PL

ChomikImage.aspx?k=1379506&t=634576768607168083&id=731444291&vid=1188434702&loc=PL

PS: To jest Win XP a nie Win 7 ściągłem tylko skina z Win 7

W WMP należy utworzyć listy odtwarzania i zaimportować pliki MP3. Wtedy jest możliwość odtworzenia

wszystkich utworów z danej listy. Przenoszenie utworów (importowanie), odbywa się jednorazowo, potem

otwiera się tylko WMP i wybiera listę odtwarzania.

W WMP, jest opcja importowania wszystkich plików AV znajdujących się w komputerze, oraz na udostępnionych

nośnikach zewnętrznych (pendrive, CD/DVD).

Ponieważ zaznaczasz folder z plikami MP3 i chcesz je odtworzyć, to WMP musi je “wgrać”, dlatego je kopiuje.

Najpierw uruchom WMP i poszukaj zakładki, gdzie znajduje się “importowanie AV”. Ponieważ pracuję na linuksie nie mogę bardziej szczegółowo tego opisać. W opcjach WMP na pewno jest możliwość importu

MP3 i innych plików Audio.

Na drugim kompie na którym też mam XP nie musze tego robić poprostu klikam Odtwórz wszystko i on odtwarza.

Niemusze żadnych list odtwarzania robić przenosić ani kopiawać tych plików.

Ok.

Wykonaj. Prawym klawiszem myszy->Otwórz za pomocą->WMP ->ZAZNACZ “ptaszka” w kratce u dołu

przy “Zawsze używaj tego programu do otwierania tego typu plików”.

I po problemie.

Zrobiłem tak i to nic nie dało. :frowning:

Czy to może być związane z błędem kopii systemu?

Jeżeli tak to czy da sie to naprawić ręcznie w plikach systemowych?

zoober997 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.