Odtworzenie pliku w Winampie

Ściągłem składankę piosenek w formacie mp3 i po wrzuceniu do Winampa nie pokazuje mi czasu trwania tej składanki oraz nie mogę “przemieszczać” się po tym utworze (suwaka w ogóle się nie pokazuje). Co najlepsze, podczas ściągania kiedy wrzucam tymczasowy plik JC! wszystko jest w porządku, ale jak ściągnie się całkowicie to wychodzi właśnie ten problem… W media playerze wszystko jest ok, ale mi zalerzy, żeby odtwarzało to prawidłowo w winampie.

longer_3 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Wyedytuj swoją odpowiedź bo nie wiem o co tobie chodzi. :?

mam rozumieć, że nikt nie ma pojęcia o co mi chodzi ?

Zasadniczo nie wiadomo, jaka może być przyczyna. Proponuję rozkodować te pliki do *.wav, i zakodować od nowa do *.mp3 np. tym programem:

http://www.dors.de/razorlame/download.php .

Czy ten plik nie jest czasem uszkodzony?

niestety nie pomogło :frowning: Uszkodzony? sam nie wiem… gdyby był uszkodzony to nie odtworzyłby go Windows Media player

Jeżeli inne pliki chodzą i nie ma problemu to nie rozumiem o co kaman??? Może odinstaluj winampa i zainstaluj raz jeszcze…