Odtworzenie rozmowy ze skypa

Witam, Chciałem wykasować wszystkie rozmowy ze skypa, które były prowadzone. Wykonałem to przez opcję usuń historię czatu. Pytanie jednak brzmi, czy pomimo tego wykasowania takich rozmów nie można odtworzyć. Czy zapisują się, gdzieś jeszcze np. skonwertowane w jakiś temporary fils lub documents and settings i czy można je później odtworzyć. Jeżeli tak to co zrobić, żeby je trwale usunąć. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie są zapisywane na Twoim komputerze, chyba, że Skype u siebie gdzieś je przechowuje w co bardzo wątpię.

Na pewno? Bo w documents and settings znalażłem , chyba można nazwać to historią" - cos co wygląda na zapisane w html. Jak włączam podgląd w notatniku to wyskakuje, że dany użytkownik napisał - i tu same znaczki (czyli chyba ten html).

Ale tam nie ma treści rozmów głosowych i tego nie odtworzysz, najwyżej treść czatu.

czyli jednak historię czatu można podejrzeć mimo, że ją wykasowałem?

Podejrzewam, że jeśli wykasowałeś historię rozmów tekstowych w Skypie, to program sam zmodyfikował zawartość tego pliku html i teraz nie ma tam już tych wcześniejszych rozmów.

Możesz sprawdzić którymś z programów do odzyskiwania danych, czy nie ma jakiś wcześniejszych wersji plików, w których przechowywane są archiwa rozmów tekstowych.

Prawdopodobnie nie, napisałem to na podstawie tego co napisałeś wcześniej, nigdy tak dokładnie tego nie sprawdzałem, Kojot już ci wszystko wyjaśnił.