Odwarzacz z USB a co z Pendrive'm

Mam pytanie do Was:) Jestem zainteresowana kupnem odtwarzacza DVD ze złączem USB, ale ciekawi mnie jedna sprawa. Czy w takim odtwarzaczu będę mogła odtwarzać FILMY nagrane na Pendrivie i obejrzeć je na TV?

We wszystkich odtwarzaczach wyposażonych w gniazdo USB, których miałem okazję używać można było oglądać filmy bezpośrednio z podłączonego pendrive’a.

Jasne przecież po to to jest .

Ja poprostu słyszałam, że filmów nie można odtwarzać tylko zdjęcie i muzykę. Ale skoro tak coraz poważniej myślę

nad zakupem DVD z USB. Ktoś jeszczcze może coś wie? A może macie DVD z USB a wam nie chodzi, jakieś wasze

rady? :lol: :lol: :lol: :lol:

Pamiętam jeden produkt Manty ,około 120 zł kosztował a po 2 miesiącach się psuł ,płytki się cieły a film stawał w miejscu .

To był najtańszy odtwarzacz DVD nie pamiętam dokładnie modelu później poszukam na allegro

Pewnie chodzi o Manta Emperor 3 lub 4 z USB. Zacinki, problemy z kodekami i z odtwarzaniem rozwiązywał nowy firmware.

Ja się zastanawiam nad kupnem za ok 240zł do 300 powiedzmy. Pewnie będzie tak samo jak z Manta Emperor al chyba to podlega gwarancji

Ja posiadam ten model : http://allegro.pl/item323339258_manta_d … _w_wa.html

Manta DVD-034 Lord USB Card Reader Pro Logic II HDMI Odtwarzacz DVD/DviX

Tylko że na aukcji jest 2X drożej niż w sklepie gdzie kupywałem

Nie polecam tego modelu

Jeżeli ktoś chce kupić tani odtwarzacz DVD to jedynie WIWA/KORR/BELLWOOD. Wszystkie Manty, Elty można sobie darować.

Witam mam problem posiadam dvd z usb nagrywam film na pena w viscie i dvd melduje no data nagrywam tego pena w xp i film dziala oco chodzi?