Odwołanie oferty na Allegro

Witam.

Pewien kupujący na mojej aukcji na Allegro, w wyniku zwisu przeglądarki (cze czegoś innego, mało istotnie) 3 razy kliknął w “Kup teraz”. Chciałbym teraz odwołać 2 jego oferty, ale w opcjach aukcji nigdzie nie mam takiej możliwości. Jedyne co mogę zrobić, to zakończyć całą aukcję.

Wszystko robię tak samo jak jest to opisane tutaj: http://allegro.pl/help_item.php?item=57 ale nie mam tam listy osób które brały udział w aukcji.

Aukcja bez licytacji, tylko Kup teraz.

“Kup teraz” nie odwołasz, możesz tylko zgłosić się o zwrot prowizji, chyba 7 dni po zakończeniu aukcji.

Tak bo oferty z Kup Teraz nie da się odwołać. Tutaj chodzi o “ofertę” podczas licytacji danego przedmiotu gdy użytkownik ma prawo poprosić o wycofanie jego udziału w licytacji. O ile pamiętam przyciśnięcie Kup Teraz oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Jeżeli prowizja nie jest ogromna to można się po prostu umówić. Niech zapłaci za jeden przedmiot i prowizję za dwa zakupione omyłkowo. Potem normalnie można wystawić sobie komentarze i wszystko przebiegnie sprawnie.

Zwrot prowizji z allegro nie jest zwrotem żywej gotówki, ale jest to zasilenie konta zwróconą kwotą, jeżeli oczywiście kupujący nie zaneguje Twojej prośby o zwrot prowizji. Zwrócona kwota zasili saldo rozrachunkowe Twojego konta.

Jak potrzebujesz gotówki to niech kupujący Ci pokryje koszty prowizji, jak wystarczą wirtualne złotówki allegro to występuj o zwrot prowizji - masz podstawę.

olmeca , przecież to nie o tych kilka złotówek w tym przypadku chodzi (bo ich jeszcze nie wydał i nie musi mieć ich natychmiast) ale o to aby przedmioty powróciły na aukcje a tego nie da się zrobić bez wystawienia ponownej aukcji.

Napisałem z czym ja się bujałem z allegro i w sumie wystawienie kolejnej aukcji jak piszesz wyjdzie po kosztach poprzedniej. I będzie dokładnie jak piszesz - bez nowego wystawienia się nie obędzie.