Odwołanie

witam

czy moglibyście mi pomóc? mam mały problem. otóż chciałbym znaleść w sieci informacje na temat pisania odwołań. wiem że temat troche dziwacznie zabrzmi ale odwołanie chce kierować do profilu informatycznego więc licze na waszą pomoc a sam nie znalazłem w sieci żadnych informacji o tym jak się je pisze. prosze o pomoc i jak moderatorzy możecie to nie zamykajcie mojego tematu. dziękuje

Ale od czego chcesz się odwołać :?: Bez tej informacji niewiele Ci pomożemy.

Może to będzie pomocne:

:arrow: http://www.ufd.pl/temat4532/

chce się odwołać do przyjęcia mnie na profil informatyczny.

bardzo dobre. jest tu mowa o dostaniu się na studia ale jest opis jak się pisze odwołanie :slight_smile: dzięki strumienianin :slight_smile: może dzięki tobie się dostane tam gdzie chce isć :piwo:

Z tego co wiem, rekrutacji do szkół średnich towarzyszą jasne zasady. Jedynym czynnikiem rekrutacyjnym jest ilość punktów osiągnięta na egzaminach gimnazjalnych + punkty za główne przedmioty oraz punkty za szczególne osiągnięcia.

Jedynie w przypadku równej ilości punktów o przyjęciu decydują takie czynniki jak:

:arrow: Czy uczeń jest sierotą/półsierotą

:arrow: Stwierdzone zaburzenia typu dysleksja, dysgrafia

:arrow: miejsce zamieszkania (wieś/miasto)

itp.

Jedyną podstawą do odwołania jest błędne naliczenie punktów, ale to się zdarza baaardzo rzadko, a tym bardziej rzadziej, gdy chodzi o końcowe miejsca na liście.

Chyba od przyjęcia

Zawsze można poprosić o zmianę decyzji przyjęcia na dany profil.

Np.

Z radościę przyjąłem decyzje Komisji Rekrutacyjnej o przyjęciu mnie na profil …

Bardzo jednak proszę, o ile to możliwe, o zmianę profilu na …, który dałby

mi lepsze podstawy do realizacji moich przyszłych planów zawodowych

Bardzo proszę na pozytywne załatwienie mojego podania

a moze lepiej rozpatrzenie ?