Odznaczenie avp.exe z msconfig

Witam,

Mam problem z odznaczeniem programu avp.exe z listy na msconfig->uruchamianie. Po odznaczeniu, automatycznie znów się tam pojawia. Próbowałem też programu Quick Startup, jednak on również nie pomógł.

Nie proszę o rady, że nie powinienem lub pytania po co. Proszę za to o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrowienia

avp.exe - jest to proces Kaspersky.

Po co chcesz wyłączać antywirusa ? :?

On się będzie automatycznie sam uruchamiał - ma to zapobiec wyłączeniu programu przez wirusy. ![-o<

Tak wiem, że jest to proces Kasperskiego ponieważ wyłączam go ręcznie za każdym razem.

Prosiłem, żeby nie pytać się po co, bo odpowiedź będzie wulgarna. Po prostu muszę to zrobić.

Czyli nie ma takiej możliwości w ogóle ?

O ile pamiętam to w opcjach kaspersky ma coś takiego jak uruchamianie ochrony, czy jakoś podobnie, wraz ze startem systemu. Jak to odznaczysz to nie będzie się uruchamiał ze startem systemu tylko trzeba go będzie uruchamiać ręcznie za każdym razem. Znajdź to i wyłącz, to jedyny sposób.

Ok, poszukam, wielkie dzięki

Jeżeli chcesz odznaczyc avp.exe w msconfig, musisz wyłączyć autoochronę w Kaspersky’im. Masz KIS czy KAV? Ja mam KIS 2009. Myślę, że jest podobnie, więc klikasz USTAWIENIA, następnie OCHRONA i tam jest WŁĄCZ AUTOOCHRONE. Tam po prostu ma nie być odhaczone. Pamiętaj! Potem to włącz! Chyba, że chcesz się pozbyć tego antywirusa.