Odzyskać maile - Undelete my files

Witam,

mam problem z MS outlook Express. Otóż po kompaktowaniu zszamało mi maile z paru miesięcy. Początkowo myślałam, że sama w ferworze pracy je skasowałam. Choć znając siebie to mało prawdopodobne. No i ciężko zaznaczyć maile z pół roku, bo dostaje ich naprawdę sporo. Kolejne kompaktowania nie pociągnęły takiego efektu. Jednak dziś znowu wcięło mi maile Tym razem z 1,5 miesiąca. Zawsze wcina tylko z 1 folderu - największego i jednocześnie potężnego (ok. 900mb).

Może ktoś wie dlaczego i jak temu zapobiec? Nie pytam o archiwizacje, bo z własnego zamotania ostatnio nie zrobiłam.

Ściągnęłam sobie program “Undelete My Files”, ale wciąż mi wyskakuje błąd i program się zamyka.

Czy ktoś go używał i może mi pomóc?

Potrzebuje te maile bardzo i pilnie.

Z góry dzięki za wszelka pomoc.

Może sprawdź na serwerze na jakim masz maila? np. o2, onet, interia, gmail. Tam powinny być, jeśli piszesz, że tylko Z programu sie usunęly.

Zacznijmy od tego ze program MS outlook Express pobiera emaile z serwera ( o2, onet, gmail itp ) i usuwa wszystkie emaile po odebraniu ich przez MS Outlook … Jedyne co możesz zrobić to spróbować odzyskać je za pomocą jakiegoś programu z dysku

Aliszia ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Najlepszy jest TESTDISC. Co ja bym bez niego zrobił. W dodatku obsługa jest bardzo prosta. Odzyska wszystko co nie jest w dużym stopniu nadpisane.

Wejdź na główną stronę poczty i poszukaj coś w stylu:

POP Download → Enable POP for all mail.

I otwórz Klienta poczty, pobierz wiadomości z serwera.

… jak się nie wie, gdzie ustawić w Outlook Express opcje, aby pozostawiał kopie wiadomości na serwerze…

Ciemnowidz,

dzięki za radę. Poszukam tego programiku i powalczę. Pozostałym wyjaśniam:

  1. Gdybym miała ustawione pozostawianie kopii na serwerze, to nie próbowałabym odzyskać maili z dysku.

  2. Wiem, gdzie się ustawia tę funkcję, ale nie chce jej używać. Przy takiej ilości poczty, jaką obsługuję jest to niepraktyczne i raczej niemożliwe.

  3. Posta poprawiłam:)

Pozdrawiam