Odzyskam?

(matifcb) #1

jakies ponad tydzien temu wyrzucilem plik txt i nauczycielka chce teraz odem nie go czy da sie go otrzymac czytalem troche postow i pare programow ale z tego co widze one nie odzyskuja txt czy mama szanse odzyskac jakims dobrym progbramme prosze o szybka odp :slight_smile: dzieki

(lazikar) #2

Zale┼╝y gdzie mia┼ée┼Ť ten plik. Je┼╝eli na dysku c to nic z tego. Przez ten czas plik zosta┼é ju┼╝ zapewne nadpisany. :smiley:

(123448) #3

mo┼╝e to ci pomo┼╝e :

EasyRecoveryÔäó DataRecovery

GetDataBack for FAT

http://www.instalki.pl/download/index.p ... on=display

(matifcb) #4

jak sie uzywa tego programu easy recovery pro 6.0 bo nie jarze prosze jak mam poszukac pliku ?

(lazikar) #5

Poczytaj:

:arrow: Jak odzyska─ç utracone dane?

(matifcb) #6

kto sie zna na tych programach prosze o pomoc. w ERP (easy rec...) nie moge zapisac znalezionego pliku txt bo wyskakuje mi "the destination path you have selected is on the source partition. please select a different destination" probowalem na innych partycjach ale nic mozna zapisac jeszcze przez server FTP ale na tym sie nie znam a w 2 programie znalazlem plik ale nie wiem co dalej klikam prawym myszki i zapisuje sie jakis dziwny na dysku

chcialem dopisac ze te pliki byly worda a sa zapisane w tych programach .Ink

(lazikar) #7

Aby odzyska─ç dane z partycji C program musisz zainstalowa─ç na partycji D I odwrotnie. Czyli nie na tej partycji gdzie chcesz odzyskac dane.

(matifcb) #8

tak wlasnie robie ale qpa :frowning: